Wpis z mikrobloga

ostatnio byłem zmuszony do uczestnictwa w dosyć wielkiej "rodzinnej imprezie"(osiemnastka... byli też tam znajomi rodziny których pierwszy raz widziałem na oczy, głównie koleżanki kuzynek), ofc większość czasu siedziałem albo samemu albo gadałem z najmłodszymi kuzynami lvl~10 (nie dziwota, w końcu jestem na ich poziomie emocjonalnym), ale potem jakoś się złożyło że dosiadłem się do starszego kuzyna, a razem z nim na kanapie siedziała reszta normictwa. kuzynki i ich koleżanki. ja oczywiście już troszkę wypity i po buchu mj(musiałem sobie zajarać, bo czułem się tak podle przy dobrze bawiącym się normictwie, że musiałem się uspokoić). siedziałem tam, słuchałem ich rozmowy, czasami nawet wtrąciłem coś od siebie(normalnie pewnie siedziałbym cicho, ale alkohol robi swoje, a ja mam słabą głowę). nagle kuzynka(młodsza ode mnie swoją drogą) wypaliła, że "uwielbia się ruchać". ja skwitowałem to tylko takim "lol", oczywiście wszyscy się zdziwili i jakoś tak po krótkiej rozmowie którą ja chciałem jak najszybciej przerwać wyszło wbrew mojej woli, że nigdy jeszcze nie włożyłem mięso w mięso i nagle na "imprezie" wielki szok i niedowierzenie, że jak to niby kurła można mieć 23 lata i nigdy się nie ruchać!! no masakra jakaś omg!! większość na początku myślała, że się tylko zgrywam i żartuje. oczywiście mi się zrobiło wtedy mega przykro, poczułem się wypaczony jakbym był w ich oczach jakimś pedofilem czy coś. oczywiście w idealnym, normickim świecie każdy ma seksu do sufitu, tak jak ryba wody w rzece i dla nich zobaczenie 23 letniego prawiczka to gorzej niż zobaczenie ducha. ja tylko odwróciłem się twarzą do kuzyna(który też był tym zgorszony ale starał się tego nie okazywać, bo mnie trochę lubi) i zmieniłem temat rozmowy z nim na zupełnie inny kiedy to reszta normictwa nadal dyskutowała o moim prawictwie. wtedy ich kompletnie nie słuchałem, bo było mi tak przykro, ale w sumie żałuję teraz, bo chciałbym wiedzieć co oni myślą o takim żałosnym prawiczku jak ja. następnego dnia, pomimo braku jakiegoś wielkiego kaca(chyba w ogóle go nie miałem) przesiedziałem cały dzień w pokoju i płakałem, tak mi było przykro przez tą sytuację. nie wiedziałem, że dla normictwa to coś aż tak wielkiego, że można nie zaruchać.



jeżeli ktoś to przeczytał do końca to dziękuję. musiałem się gdzieś wyżalić...
#przegryw #blackpill #depresja #mgtow #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 29
@Mystoo przykro mi stary, że cię to spotkało. Ale to nie normictwo tylko prostactwo. Normalny człowiek się tak nie zachowuje, a jak się zachowuje to lepiej nie mieć z nim do czynienia.

Poza tym nie gadaj z ludźmi co robisz lub nie robisz w łóżku. To każdego prywatne sprawy. Ja w takich rozmowach nie uczestniczę. Od tego jest internet jak masz jakiś problem.
@Mystoo: Zawsze mogłeś powiedzieć, że uwierzyłeś w gadaninę starych, że na wszystko przyjdzie pora i lepiej się skupiać na nauce by mieć lepszą przyszłość i temu zaniedbałeś sprawy związkowe. Trzeba było wykorzystać jej broń przeciwko niej i wyśmiać ją "A gdzie jest te twoje kobiece współczucie i empatia, przecież kobiety to ta lepsza płeć stworzona do celów wyższych, rozumienia innych." Bardziej twoim problemem jest niepewność siebie, bo byś mógł to przekręcić
@LukaszTV: myślą, że są super, bo mają niewyżytych spermiarzy na jedno skinienie palca. to tak samo jak z oskarkami z bogatych rodzin którzy lansują się kasą którą dostali od starego rodząc się w odpowiedznim meisjcu o odpowiedniej porze. większość "ludzi z fajnym życiem" nawet nie zdaje sobie sprawy, że zawdzięczają to tylko szczęściu.

@WielkiNos: dzięki. skoro tak, to wtedy większość społeczeństwa to prostactwo(co mnie w sumie nie dziwi), bo większość
@Mystoo: Dobra, źle się wyraziłem, nie chodziło mi żebyś kłamał, te kombinowanie chodziło mi oto byś nie odchodził z podkulonym ogonem, bo normictwo to po prostu uwielbia, nie ma dla nich lepszego znaku, że to ty jesteś w tym złym, trzeba było powiedzieć, że po prostu czekasz do ślubu i nie było jeszcze tej jedynej, co w sumie byłoby chyba prawdą co nie? Ludzie lubią tych co trzymają się zasad, nawet
@to_wcale_nie_ja: dzięki. myślałem o tym, ale cały czas się boje, że po divach moje poczucie własnej wartości upadnie jeszcze niżej

@greemeck: już kiedy miałem 19 lat i mówiłem, że nigdy nie miałem dziewczyny, to słyszałem słowa niedowierzenia i oburzenia. do dziś pamiętam tekst jednego oskarka- "hurr durr, jam można mieć 19 lat i nigdy nie trzymać za rękę. to trzeba być chorym psychicznie i wgl nie wychodzić z domu reee".
@AnhelliWeMgle: normicy mogą tylko pomarzyć o takich spierdotripach jakie ja przeszedłem. jak sobie samemu nawet na trzeźwo pójdziesz nocą z latarką do lasu na spierdotripa to jest już zajebiste przeżycie, a jak sobie taką wyprawę doprawie joitem albo piksą, to już w ogóle niebo. kolegów też mam dużo. parę razy w tygodniu wychodzę gdzieś z nimi albo do nich. mimo to nigdy w życiu na oczy cipy nie widziałem. brzydki ryj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: Boże, masz typie 23 lata a #!$%@? jak jakiś zgred. Wszędzie tylko normiki, brzydki ryj, zachowujesz się jak #!$%@? i uzalasz się nad sobą bo jakiś pustak się z ciebie śmiał że nie ruchales. Wy sobie to #!$%@? sami robicie.
@cichooo: bardzo wulgarny i niemerytoryczny komentarz
to nie chodzi o to, że jakiś jeden pustak się ze mnie śmiał. po prostu dla każdego "normalnego człowieka"(jak ci nie odpowiada określenie "normik") 23 letni prawiczek to coś abstrakcyjnego co nie może istnieć. czuje się przez to zdehumanizowany. co rozumiesz przez określenie "zachowujesz się jak #!$%@?"? to, że mam uczucia i też może być mi przykro to znaczy, że jestem #!$%@?ą? dla mnie jest
@Mystoo: a jak masz możliwość to odezwij się do któreś z tych Julek, może któraś wpadła ci w oko. Zaraz okaże się że kilka z nich też jeszcze nie została doświadczona seksem i będzie okazja zmniejszyć ilość dziewic o 2. Laski często kłamią i w towarzystwie muszą udawać kogoś innego w tym że Oskarek już je peklował.