Wpis z mikrobloga

@Zerero czyli mówisz że ty się przejmujesz światem, wojnami, biednymi dziećmi, a dopiero potem na samym końcu patrzysz na siebie?

Spoko, fajne podejście, ale ja już z niego wyrosłem. Świat ma ciebie w dupie więc trzeba samemu o siebie i swoje szczęście zadbać.

Aby być szczęśliwym trzeba być egoistą
@Zerero widzisz, jesteś nikim, kmiotek który gada że pomaga innym a gówno robi. Ten palec to sobie możesz wsadzić w odbyt bo zakładam że właśnie to ci daje szczęście
@P35YM1574 udowadnia to że nie jest się 15 letnim trolem który opowiada bajki.

Ja wam mogę powiedzieć że mam 10 dzieci i każde jest lekarzem i dzięki temu uratowali już tysiące żyć i są Mega szczęśliwi i pomagają dużo innym.

Każdy może tutaj pisać co się chcę, ale trzeba demaskować dzieci trole
Ja wam mogę powiedzieć że mam 10 dzieci i każde jest lekarzem i dzięki temu uratowali już tysiące żyć i są Mega szczęśliwi i pomagają dużo innym.


@Mac02: Fajnie że podałeś taki przykład, bo demaskuje on twoje niezrozumienie problemu. To czy ja mam 15 lat i trolluje czy 40 i jestem poważny ma takie samo znaczenie kontekście dyskusji czy prokreacja jest dobra moralnie jak to czy Ty masz 10 dzieci lekarzy
@P35YM1574 oczywiście że w idealnym świecie nie ma znaczenia kto formułuje tezę, ale w naszym świecie ma znaczenie. Pokazuję to dokładnie farma Ruskich troli.

Uważasz że to jest bez znaczenia co robią? Powszechność jakiejś opinii kształtuje opinie u innych osób. Używanie argumentu o pomaganiu innym jest po prostu kłamstwem z jego strony i nie powinno być uznane jako "argument".

Jeżeli dyskutujemy to róbmy to na poważnie używając poważnych argumentów, a nie tych
Używanie argumentu o pomaganiu innym jest po prostu kłamstwem z jego strony i nie powinno być uznane jako "argument".


Hahaha tak jest kłamstwem już możesz otwierać szampana żałosny natalu. Napisałem, co daje mi szczęście i nawet gdybym tego nie robił, to i tak nie wrzucałbym nikogo do tej mielarki mięsa. Mało ci argumentów? Antynataliści przywołali dziesiątki argumentów i nie będę ich po raz setny raz przytaczać tym bardziej, że się zbłaźniłeś, nazywając
@Zerero ale co jest złego w egoizmie??

Ale ja nie obalam antynatalizmu... Każdy może mieć poglądy jakie chcę.. tylko proponuje używać argumentów nie z dupy i prawdziwych. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć że 90 procent ludzi to mordercy. Spoko argument ale jest kłamstwem

A i pogrążasz się ty pisząc że lubisz pomagać (teoretycznie bo nigdy tego nie robiłeś)