Wpis z mikrobloga

Cywilizacja – poziom rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, który charakteryzuje się określonym poziomem kultury materialnej, stopniem opanowania środowiska naturalnego i nagromadzeniem instytucji społecznych.


@CocoJamboolin: gdyby nie mężczyźni, to jaskinie byłyby dalej zamieszkiwane.
To mężczyźni opanowali przyrodę, to mężczyźni stworzyli instytucje społeczne, to mężczyźni stworzyli kulturę.

To, że nie chcesz zrozumieć podstaw, świadczy o niskim IQ kolejnej pustej feminazistki.
  • Odpowiedz
przecież jest to już od kilkunastu chyba lat praktykowane u nas. Teraz jest to już zupełna normalka.


@stray_dog: nic bardziej mylnego, statystycznie nadal kobiety wykonują istotnie więcej prac domowych i opiekuńczych, a mężczyźni zarobkowych

Problemem za to są pieniądze i ich podział w związkach, no, ale jak wielu chłopów lubi być ruchanych na kasę tylko dlatego, że chcą powąchać waginy to ja się tylko z nich śmieję
  • Odpowiedz
@stray_dog: trudniejszych pytań, czyli rozpoczynania coraz to nowszych wątków i uciekanie od pierwotnego tematu? wyobraź sobie, że nie mam czasu pisać z kolejnym randomem o tak szerokich tematach jak feminizm, pay gap czy aborcja, szczególnie, że wątek tego nie dotyczył, a mój rozmówca jak widać ma już jakieś uprzedzenie co do mnie

a jak ktoś jest przygłupim seksistą, to tak go będę nazywać, bo nie jestem osobą, która nadstawia drugi policzek jakimś idiotom z wykopu

Fascynuje mnie też twoja znajomość stylu Marksa Lenina czy jakiegoś Bachofena, bo ja nigdy ich nie
  • Odpowiedz
Musisz być strasznie monotonną osobą, bo kolejny raz piszesz mi, że nie chce pisać z kimś, kto zaczyna wiele wątków.


@stray_dog: no tak, nie chce mi się rozpisywać na wiele wątków, co w tym dziwnego? Myślisz, że nie mam nic innego do roboty? Jak zaczynam rozmowę, to na jakiś konkretny temat i nie zamierzam pisać elaboratów o innych zagadnieniach. Btw. zmienianie tematu dyskusji to pozamerytoryczny sposób argumentowania.

A podobno to baby potrafią skupić się na wielu rzeczach naraz, a nie mężczyźni
  • Odpowiedz
@stray_dog: chłopa piecze, że ktoś go nazwał randomem, bo jest randomem i uważa to za wywyższanie się, no trzymajcie mnie, bo nie wyczymie xddd

Bywaj, Towarzyszko.


do swoich ziomków się tak odzywaj, ja nie jestem komunistką
  • Odpowiedz