Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kimikini: w stosunku do mojej dotychczasowej wędki ABU SG4 jest lżejszy, czulszy i pozwala dalej rzucać tymi samymi przynętami. Zaręczam Ci, że jakbyś połowił na lepszą wędkę to starą odstawił byś w kąt i dziwił się sobie jak mogłeś używać takiego szajsu. Zanim bardziej się wkręciłem w wędkarstwo miałem poglądy takie jak Ty.
@p0l0ck: a gdybym chcial wziac taka jak ty wedke to cos z ta moge zrobic zeby wykorzystac? ona nadaje sie np do wedkowania na splawik czy cos innego? bo mam tylko ta jedna wedke do spinningu i nic wiecej
@kimikini: jeżeli zależy Ci na kompaktowych rozmiarach to są wędki typu travel składające się z czterech elementów. IMHO teleskopy sprawdzają się tylko w bolonkach.
ktora bylaby na pewno dobra?


@kimikini: nie wiem co i gdzie łowisz. Jaką akcję wędziska lubisz. To są bardzo indywidualne sprawy. Nie ma szans żebym trafił w Twoje potrzeby i gusta. Wybierz się do wędkarskiego, popytaj i podotykaj.
@kimikini ja mam do tego kołowrotka sg2 medium gamę 12-35cw. Spokojnie obsługuje przynęty 12.5cm, 15cm, canibale 8cm też fajnie latają. Taka myślę uniwersalna pod szczupaka. Póki co kilka szczupaków 60+ wyhodowane bez problemu. Czekam do majówki i zobaczymy jak się będzie zachowywać po większymi sztukami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: to co jest na zdjęciu to multiplikator, nie do zastosowania z tą wędką którą masz w linku. Jak ma być budżetowo to weź Ryobi Ecushima, rozmiar 3000. Używam do spinningu wyłącznie plecionki. Do tego zestawu coś pomiędzy 0,14 a 0,18. Na okonie kij z CW od 3 do 12 g. Plecionka od 0,06 do 0,10.