Wpis z mikrobloga

Pal sześć z tym co myślą Ukraińcy. Kilkanaście kilometrów od polskiej granicy spadają rakiety. Wystarczy, że jakiś n------y w trzy d--y ruski oficer pomyli koordynaty i zamiast na Lwów wyśle Iskandery na Lublin. Co wtedy? Syreny. A co zrobią ludzie? A no nic, bo pomyślą, że to kolejna rocznica wypieku pierwszej wadowickiej kremówki czy innego dziadostwa.

#wojna #smolensk #bekazpisu
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pan Tusk to jednak gość. Na równi z Bogiem bym powiedział.


@Argonzz: Bóg to ten dobry, a Tusk pic rel

proszę sie nauczyć sygnałów alarmowych w szkole was nie uczyli?


@Slazgu: ujmę to tak, na przysposobieniu obronny, które teraz chyba zwie się edukacja dla bezpieczeństwa, był rozdzialik poświęcony typom alarmów, ale jak to w szkole bywa: materiał sam się nie zrealizuje, więc było zrobione, żeby tematy się zgadzały
bartton - > pan Tusk to jednak gość. Na równi z Bogiem bym powiedział.

@Argonzz: B...

źródło: comment_1649593980ZFzSWFbGYkErxDvK1r7xP7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bartton Tusk i Bogiem i diabłem. Wszechmogący. Tego się nie spodziewałem. Cały świat ma w garści! Narody przed nim klękają i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wow. Rzadko się trafia tu na wykopie na fana pana Tuska.

Myślałem żeby głosować na PiS ale nie, jednak nie. Przekonałeś mnie że Tusk i PO zdecydowanie lepszy wybór. Skoro pan Tusk jest na tyle potężny to ten mierny wypierdek z Żoliborza nie ma
  • Odpowiedz
Kilkanaście kilometrów od polskiej granicy spadają rakiety.


@loginnawykoppl: lwów jest 120km od granicy. Może tam b---a atomowa wybuchnąć i w Polsce dalej będzie jak w lesie.
  • Odpowiedz
a co powinni zrobić twoim zdaniem? XD


@podjad3k: Nie ośmieszać się syrenami, których nie było słychać i nad którymi nie mają kontroli.

W dalszej perspektywie - odebrać małpom brzytwę, tj. uregulować zasady używania RCB i syren. To nie są narzędzia do uczczenia rocznicy wymurowania pierwszego kibla na podkarpaciu.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: o k---a Ty nawet nie rozrozniasz powstania Warszawskiego od powstania w gettcie Warszawskim xD o a z kim jestesmy w stanie wojny bo chyba cos mnie ominęło?
A i o 8:41 jednak mysle ze z 90% ludzi juz nie spi z reszta te syreny nie sa tak glosne zeby mogly kogos obudzic.
  • Odpowiedz
o k---a Ty nawet nie rozrozniasz powstania Warszawskiego od powstania w gettcie Warszawskim xD


@maczeta31: Rozpoznaję, to debile od "a na powstanie wyjo" mylą dwa różne wydarzenia. W Warszawie syreny wyły, zawyją i wyć będą każdego 1 sierpnia o 17.

A i o 8:41 jednak mysle ze z 90% ludzi juz nie
  • Odpowiedz