Wpis z mikrobloga

Nie, nie jestem za pisem i mam #!$%@?, że to wyło.


@Biedaczek_Cebulaczek: no patrz, a niektórzy mają #!$%@? że ci #!$%@? kolejny podatek xD

postawa obywatelska w Polsce ssie pałę jak widać po tobie, PiS tak obniżył standardy, że "są ważniejsze problemy" z którym i tak gówno zrobisz
  • Odpowiedz
  • 1
@xdrcftvgy również się nad tym zastanawiam, zawsze uważałem to za głupie żeby używać systemów alarmowych do celów innych niż alarmowe. Może zgłoszenie tego jako zakłócanie spokoju?
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: nie możemy sprawdzić czy systemy ostrzegania przed nalotem działają, bo mamy uchodźców którzy uciekli przed nalotamie, wiec nie możemy się przygotować na naloty
  • Odpowiedz
@MarioTheMirek: szczerze ? To w sumie mam #!$%@? :) wychodzę z założenia że jak jebnie to jebnie. Jako jedyny ze znajomych mam już nawet mundur gotowy. W razie mobilizacji wiem gdzie się po niego zgłosić i w jakim czasie. A ty co będziesz robił ? Uciekał ? Gdyby świat nie był chowany jak #!$%@? to teraz myślę, że NATO stałoby już pod Moskwą. Jednak lepiej obawiać się " dziadziusia "
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: oni to zrobili w 'ramach cwiczen', wiec niestety #!$%@? im sie zrobi, bo formalnie jest ok

@MelBrooks: jest gdzieś napisane w ustawie ze dniem i godzina testów sygnałów alarmowych jest dziesiąty kwietnia o 8:41? XD
  • Odpowiedz