Wpis z mikrobloga

Jakich oglądacie youtuberow? Zależy mi na czymś poważniejszym niż śmiechowym. Obecnie oglądam regularnie - Maklowicza,
- Daniela Rakowieckiego który naprawia elektronikę ( nic z tego nie rozumiem ale mnie relaksuje oglądanie jak ktoś lutuje styki XD)
- Delight - gdzie pokazana jest uliczna kuchnia koreanska
- pierogi z kimchi - laska która mieszka w Korei i pokazuje jak się tam żyje plus głównie gotowanie (sporadycznie ogladam)

Szukam czegoś w podobnych klimatach (kuchnia, podróże, nauka, zajawki, nowe technologie, kinematografia (bardziej robienie filmów) ) żebym mógł oglądać do kolacji :D

Zależy mi na dobrej merytoryce i żeby to nie bykg masowo produkowane filmy pod kliki. Na jakość :D

Jakbyście mogli poza nazwa napisać kilka słów kto to o dlaczego polecacie to już w ogóle super!

#youtube #kiciochpyta #gruparatowaniapoziomu #nauka #gotujzwykopem #podrozujzwykopem #podroze
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aerwin: Ja ze swojej strony dodam.

Geopolityka i historia:
-Damian Olszewski,
- ciekawe historie,
- powojnie _ BARDZO Polecam,

Nauka:
-nauka to lubię,
-practical engineering,

Odmóżdżenie:
-daily dose of Internet,
-zibee pasieka w woli.
@Aerwin: Coleslav ma fajne filmy typowo o retro elektronice, jak lubisz gry to arhn.eu, SPRAWDZAM JAK ma masę filmow idealnych do obiadu, Michał Pisarski Tech też fajne swoje filmy prowadzi a potrafią i z godzinę trwać
@Aerwin: Kanal Skazany na film jesli chodzi o kino to chyba najlepszy kontent jaki widzialem na YT nie tylko polskim(moze sa bardziej wartosciowe ale ja ich nie widzialem, nie wiem). Duzo nietypowych tematow, nawiazan do filozofii i inspiracji dzielami z przeszlosci, powiazan miedzy roznymi filmami i spojrzenia na kulture niz zwyczajnego recenzenckiego #!$%@?. Poziom przygotowania do kazdego filmu na naprawde wysokim i odmiennym poziomie.
Jak ktos sie interesuje kinem odrobine bardziej
Postaram się odpisać każdemu, ale łatwo nei bedzie bo nie spodziewałem się tylu odpowiedzi. A dopiero teraz siadlem do kompa wiec pewnie bedzie 3 dni odpisywal

@NagiMiecz: za tłusto :D

@MtEverest: Mietczyński był spoko jakies 10 lat temu. Później jego formułą mi sie przejadła a poźniej kolo odleciał :D

@size: Kurde to sie apowiada rewelacyjnie więc na pewno sprawdzę

@tomkol: na pewno sprawdzę

@Leis: Oglądałem jego odcinki