Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafDan:

Typ wyłącza zasilanie teraz, a co jak do 8 mu ta syrena się przyda?


To i tak ich wycie o 8 by #!$%@? dało, bo cała Polska wie, że jutro to się będzie odbywał cyrk a nie prawdziwy alarm.
przeszkadza. Mam u siebie uchodźców i wiem, że przeszkadza.


@takjestembordo: Udowodnij. Bo wiarygodność tego co piszesz jest znikoma.

Boją się każdego hałasu czy krzyku.


@takjestembordo: aha, czyli wkładasz im stopery w uszy? Co to za bełkot.

@EpicKris: To już Twoja ocena, moja jest zupełnie inna. Proponuje Ci żebyś rozpoczął proces usuwania ich, skoro nikt ich nie traktuje poważnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafDan:

To już Twoja ocena, moja jest zupełnie inna.


To nie moja ocena tylko fakt. Wszyscy mają te syreny w pompie.

Proponuje Ci żebyś rozpoczął proces usuwania ich, skoro nikt ich nie traktuje poważnie.


Infrastruktura tego typu powinna istnieć. Zmienić powinien się sposób jej wykorzystywania i edukacja ludzi na ich temat .
@Promilus to mój wykładowca, burmistrz ustrzyk górnych ( albo dolnych) przy granicy z Ukraina, świetny pomysł włączyć syreny przy granicy i w miasteczku w którym wchoy uchodźców
@Promilus: to jest spory problem. Ty wyobraź sobie, że o 2giej w nocy dzwonią z centrali, że w niedzielę pracownicy mają robić fikołki. No i teraz kierownik każdej placówki ma powiadomić pracowników, że w niedzielę o 8:40 mają fikołki robić, bo taka jest decyzja centrali. Jaki jest rozmiar skali? Akcja "każda żabka robi żabki" ma objąć 2477 placówek rozsianych po całej Polsce. Teraz jeszcze każdy kierownik czuje się zobowiązany powiadomić potencjalnych
@Patryk4: o 2giej w nocy to by dostali informację już po uruchomieniu lub razem z uruchomieniem syren. centrum zarządzania kryzysowego uruchamia wtedy syreny niezwłocznie, a samorządy są zobowiązane do przygotowania obiektów, obrony cywilnej. decyzja o uruchomieniu syren ze względu na zagrożenie masowe na jakimś obszarze jest podejmowana na szczeblu danego regionu z pominięciem jednostek poniżej. dlatego ta sytuacja jest tak odmienna od rzeczywistej. Wojewódzkie centra zarządzania kryzysowego na podstawie decyzji MSWiA