Wpis z mikrobloga

Uszaty twierdzi na nowym gniocie że jest twardzielem i że ... włamał się na konto @mineralna_3 na wykopie i wie kim on jest. Buhahahaahaha. Zakłamanie i fantazja już mu totalnie rozwaliła ten mały móżdżek. ...WŁAMAĆ TO TY SIĘ MOŻESZ KOBRZE NA KONTO LAMUSIE, JAK JEJ KARTĘ ZNOWU UKRADNIESZ :-) Taki to "twardziel" i "hakier" z uszatej sprzątaczki, że go teściowa szmatą ustawiała do pionu ile wlezie, a od lat siedzi na łasce ogra i teściowej, bo się własnych 4 kątów nie dorobił...

#bonzo
Czopelka-golubiew - Uszaty twierdzi na nowym gniocie że jest twardzielem i że ... wła...
  • 13
@mineralna_3: oczywiście będę świadkiem. Do zawiadomienia dołącz zamieszczony filmik na którym przyznaje się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Przed chwilą rozmawiałem z prawnikiem AFT i będzie się z Tobą kontaktował w sprawie zawiadomienia. A Tobie Tajger proponuje zapoznać się z art 267 paragraf 1 kodeksu karnego
@mineralna_3: już podsyłam na pri namiary na swojego prawnika Pana Marka Goldberga, w razie czego proszę wspomnij moje imię to da Ci zniżkę na usługi prawnicze. Oczywiście, ze będę świadkiem w tej sprawie, to czynności zakazane, karanne jakich dopuściła się tak Ucka Melepeta będą musiały być skrupulatnie wyjaśnione. Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce jest takie prawo, ze jak na małżonka zasadza karę grzywny to można ja pobrać z konta