Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: No znam się całkiem nieźle z gościem, który razem ze swoim ojcem lubi stare Merce, mają 190 W201 i balerona i te wozy ostatni raz serwis nie wiem kiedy widziały, bo już przez poprzednich właścicieli były mocno dobite, a w dodatku takich rzeczy jak wymiana oleju to one już chyba nie pamiętają, bo od dawien dawna robi się w nich tylko dolewki jak się zapali lampa Aladyna, każda część w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: 2.4JTD w wersji 10V wspominam jako REWELACYJNY silnik, który nigdy w życiu nie sprawił mi żadnych problemów poza niesamowicie drogą i praktycznie niedostępną miską olejową, którą uszkodziłem z własnej winy.
2.4 20V w wersji 200KM było tylko odrobinę gorsze pod względem kosztów i częstotliwości napraw - głównie zapewne dlatego, że był to w momencie kupna najtańszy egzemplarz z 2.4 200KM jaki był na OLX xD
w dobrych rękach Alfy się nie psują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówię to jako posiadacz 156, GT


@PiotrFr: Panie Piotrze ale proszę już nie zaginać czasoprzestrzeni, prawda 159 to dobry samochód i mało się psuje jak się posiada wysoką kulturę mechaniczną. Jednak 156 się psuje nawet w bardzo dobrych rękach, chyba że wymieniamy części zanim się popsują bo znamy wszystkie wątki z forum na pamięć i wiemy