Wpis z mikrobloga

  • 6
K 30 Olsztyn

Zgłoszenie 76addcde00fc39bd z dnia 2022-04-08 10:44:47

Imię: K
Wiek: 30
Miejscowość: Olsztyn

Kim jestem?
Introwertyczką, ceniącą sobie kontakt z naturą. W piątkowe wieczory lubię oglądać programy dokumentalne o zwierzętach. Lubię muzykę z lat '80. i '90., klasyczny rock. Filmy/książki wojenne, psychologiczne, thrillery, kryminały, sci-fi, fantasy.
Jestem osobą zorganizowaną, dość refleksyjną. Łatwo "przeładowuje" się bodźcami. Zdecydowanie wole kameralne grono, ale nie mam problemu z nawiązywaniem znajomości.
Ponad wszystko cenię sobie szczerość, lojalność i wierność. Mam dostęp do własnych uczuć i emocji, więc zdecydowanie wolę serwować rozmowę, niż milczenie, gry, kary i domysły.
Lubię gotować i piec - czasem przekombinowuję, więc to jedyna sytuacja, gdzie akceptowalne jest kłamstwo :P
Bywam "złośliwa", ale tak z przekorą ;), lubię żartować i się droczyć.
Mam pewien bagaż życiowy (bez ex mężów i dzieci), więc bywa, że demony przeszłości mnie doganiają, ale to sprawiło, że jestem dość zaradna życiowo.

Pracuję w korpo i lubię swoją pracę.
Jestem psietna i psa traktuje jak członka rodziny :)

Wygląd
Niska, dość szczupła, ale ćwiczę i lubię aktywność fizyczną, więc dość dobrze zbudowana (mimo że mam słabość do czekolady :)). Włosy za łopatki. Lubię nosić spódnice i sukienki. Z racji, że jestem wiecznym zmarzluchem, zimą jedyne, co odsłaniam to oczy :P
Na pewno wyglądam dużo młodziej - często to słyszę.

Zainteresowania
Nie mam pasji, której bym namiętnie się oddawała. Czas wolny najczęściej wypełniam książkami, rowerem, treningami, pichceniem w kuchni, długimi spacerami z psem.
Czasem lubię wsiąść w auto i podjechać w niedalekie miejsce - mam auto, mam prawko i uważam, że całkiem niezły ze mnie kierowca :)
Sporadycznie lubię wyjść na kręgle, tenis, pograć w badmintona. Chętnie próbuję nowych smaków i rzeczy.

Czego oczekuję?
Po pierwsze i najważniejsze: szczerości, lojalności, wierności i zdecydowania. Dla mnie to są podwaliny, na których może powstać coś więcej.
Dużo wymagam od innych, ale również od siebie, więc dużo potrafię ofiarować w związku.
Na pewno musisz mieć dostęp do swojej gamy uczuć i słabości, nie musisz być elokwentny, ale musisz umieć o tym rozmawiać. Bo z tego powstaje bliskość i intymność, a to już 1/4 drogi do dobrego seksu :)
Oczekuję związku, w którym będzie partnerstwo i przyjaźń. Związek to ciągła praca, niekiedy sinusoida, kompromisy, więc oczekuje zaangażowania.
Wsparcie i empatia jest nieodłącznym elementem. Jestem niska i mam drobne ramiona, ale potrafię je ofiarować. Dobrze by było, gdybyśmy mogli korzystać ze swoich ramion wzajemnie.

Dobrze, jakby łączyła nas aktywność fizyczna. Na wycieczkach jestem typem "zwiedzacza", nie przepadam za leżeniem plackiem na plaży. Raczej ciężko będzie dogadać się z kimś, kto z jakimkolwiek ruchem jest na bakier ;)
Pociąg fizyczny też jest ważny, ale nie najważniejszy.
I musisz lubić psy, z racji, że takowego posiadam i tak, śpi ze mną w łóżku ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólny spacer do lasu. Koc i planszówki. Wspólny trening. Rozmowy do późna o rzeczach ważnych i mniej ważnych. Możesz zająć się sobą, a ja zajmę się sobą, a potem sobie to poopowiadamy. Jest dużo różnych scenariuszy.
Idealny dzień na pewno jest wtedy, gdy mimo wszystko kończy się wspólną kolacją i wspólnym pójściu spać.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci - tak. I psy ;)
U----i - nie palę, pijam jedynie wino. Palenia tez nie będę tolerować. Za 3 piwa więcej z kolegami, awantury nie zrobię ;) ale znaj swój limit i umiar.
Ślub - dla ułatwienia formalności, tak. Chociaż nigdy nie marzył mi się kościelny, huczny, do białego rana.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyolsztyn #mirabelkaszukamirka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirekSzukaZony: świetny opis, naprawdę
Życzę powodzenia i znalezienia równie inteligentnej i pewnego tego czego chce osoby, bo taką osobą wydajesz się być czytając ten opis.
Powodzenia i trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: Nie wiem o co tu chodzi, jeśli to jakieś ogłoszenie matrymonialne to wydaje się interesujące ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie ten pies w łóżku wydaje się słabym pomysłem, gdyby nie to, że jestem z drugiego końca kraju to mógłbym się odezwać. Anyways, pokrzepia mnie myśl, że są tam jeszcze jakieś fajne dziewczyny ()
  • Odpowiedz