Wpis z mikrobloga

Może coś nie zrozumiałem.
Część kredytobiorców dostanie po 2000 PLN miesięcznie? Czy dla tych którzy tracą swoje oszczędności przez inflację też coś będzie?

Powiedzmy że chociaż dla tych którzy nie mają swojego mieszkania i własnymi siłami chcieli zebrać na wkład własny. Czy ich to już #!$%@?ć, bo nie jest to istotny elektorat?

https://www.rp.pl/konsumenci/art36039921-stopy-procentowe-w-gore-mf-2-tys-zl-wsparcia-dla-kredytobiorcow
#bekazpisu #inflacja #kredythipoteczny
Pobierz nonOfUsAreFree - Może coś nie zrozumiałem. 
Część kredytobiorców dostanie po 2000 PLN...
źródło: comment_1649420736YV3dw9uc8WlVzSe04hI4tt.jpg
  • 26
@nonOfUsAreFree: @opel-usterka: inflacja galopuje przez socjal. Żeby z nią walczyć podnoszą stopy. Robi się kiepska sytuacja to co robią? Dają więcej socjalu. #!$%@?ę ten rząd i mówię to jako kredyciarz. Bo to że mi rata idzie do góry to wina właśnie pisowskiego #!$%@? kasy w ten sposób.
Jedyny efekt jaki osiągają to ten w którym tracą zarówno oszczędzający jak i ci na kredycie. Jebią całe społeczeństwo a zyskuje tylko patola.
@nonOfUsAreFree: Jak zwykle robol i biedak z kredytem zarobi, a człowiek, który żyje sobie bez kredytu we własnym mieszkaniu dostanie po dupie, bo jakiś wyklopek czy inny dzieciorów wzięli pod kurek

A ludzie mają ból dupy jak staram się yebać na każdym kroku państwo polskie i płacę jak najmniejszy podatek - płacę gówno bo gówno dostaję
otrzymać pożyczkę (tak, to pożyczka, którą trzeba zwrócić) i kwota 2000 zł miesięcznie jest kwotą maksymalną, którą można uzyskać. Spłaca się później w 144 ratach, jeśli pierwsze 100 spłaci się w terminie, to pozostała część jest umarzana.


@foobarek: 44x2000 czyli maksymalnie ludzie i tak mogą wycisnąć 88000 () A jak ten fundusz pozyskuje środki? Dotacje państwowe czy on jest gromadzony i tak w ramach jakiegoś obowiązku przez
Czy ich to już #!$%@?ć, bo nie jest to istotny elektorat?


@nonOfUsAreFree: Ty nie zauważyłes jeszcze, że dokładnie tak działają od samego początku? Że jeżeli jakaś grupa nie zagłosuje nigdy na pis (np. julki czy drobni przedsiębiorcy czy młodzi bezdzietni faceci) to się ich #!$%@? ile wlezie?