Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem z koleżankami z roku na dyskotece
Ja oczywiście za brzydki na to by którąś poderwać- tego typu człowiek którego laski nie obejmują tylko walą żółwika
jestem brzydki ale na tyle spoko by by ze mną gadać i wychodzić
normalna zabawa do czasu aż wpadły erazmusy, najpierw nieśmiało zagadywały mnie bym do nich podszedł i zaprosił do stolika a potem do tańca, ja nie będę robił za swatkę i powiedziałem, że nie.
Same ruszyły, było widać jak im cieknie po nogach gdy do nich podchodzą
pogadali 5 min i erazmusy s---------y XD, nie wiem pewnie się wystraszyli albo mają ładniejsze p0lka na widoku
Potem na kebabie opowiadały jak to one nie chcą mieć stałego partnera, ustatkować się itp.
I to w takim rozumieniu, że to ten erazmus jest tym facetem do ustatkowania XD.
Tak to jest, jak ty coś wspomnisz o kobietach innych narodowości to
niemki oczywiście brzydkie i p0lki i cuckoldy przytakną i będą się rozwodzić nad ich brzydotą, na wykopie częste
ukrainki dziwki i hiv to też spoko o tym mówić
azjatki to tak samo puszczalskie i brzydkie jak noc, tu też nie ma oporów
Ale powiedź coś na p0lka, że rozwiązłe, brzydkie i lecą na ciapaków i ty to jeszcze na oczy widzisz, rycerze wykopu i p0lki zakrzyczą, że nie wolno tak mówić i incel, przegryw, śmieć, zabij się
w tym samym czasie śmieszkowanie o wojnie i zniszczonych domach to wolność słowa
Cuckoland mocny w polskich głowach.

#p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: im dłużej żyję w tym kraju tym bardziej dociera do mnie że w innych aspektach życia, nie tylko tych matrymonialnych też tak jest.
  • Odpowiedz
@harold97: Nie przejmuj sie xD Pamietam jak kiedys na pierwszym roku studiow wyszedlem z kolezankami z roku do klubobaru. Jedna z tych kolezanek mowi do reszty, pokazujac zdjecia, że hihi "ma fajnych kolegow takich wolnych, calkiem ladnych".

Z ciekawosci spojrzalem, aby zobaczyc co ona rozumie przez zwrot "calkiem ladny".

Patrze, a tam jakies Czady, co s---------y Adonisowi z greckiego mieszkania xDDD

Takze, nic nowego xD
  • Odpowiedz
@harold97: Ale to nie tylko z narodowością tak jest. Z wiekiem też jest podobnie. Z reguły dziewczyny mają starszych facetów i wszystko git ale jak chłop ma młodszą to się zaczynają spazmy że jak śmie i że tylko o dupach myślisz xD
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: też prawda, i też takie nagminnie to słyszę i to od studentek a nie od tych wyimaginowanych kosmitek z planety tinder które istnieją tylko tam a nie w realnym życiu
  • Odpowiedz
@harold97: serio baby tak się tobą brzydzą że jedynie żółwika ci przybiją, a ty mówisz o nich per "koleżanki"? A gdzie rozum i godność człowieka? Cuckoland jest mocny w polskich głowach, wypleń go ze swojej :)
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: ja wiem, że jestem podludziem w genetycznym rozumowaniu i tu nie ma co opluwać kobiety bo to po prostu natura, jak już jakaś gada farmazony, że jej natura nie dotyczy to inna sprawa
  • Odpowiedz