Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@Antybuka: typ konkretnie odklejony, ruszał z Polski chwaląc Rosję jaka to jest fajna, wolna i ciekawa, a gdzie nie pojechał to bieda, gówno, alkoholizm i jeszcze go pobić i zabić chcieli. Najlepsze jest to, że nadal #!$%@? podobne farmazony, tylko teraz jest alkoholikiem.
  • Odpowiedz
@Mave Musiałeś go chyba oglądać wyrywkowo, bo akurat chłop był dosyć obiektywny i na pewno nie było tam narracji typu podlizywanie się kacapom chwaląc ich na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@Mave: Fajna wolna i ciekawa moze nadal byc biedna gowniana i zapijaczona. Moim zdaniem pokazal ten stan ruskiego umyslu, ze im niewiele trzeba i godza sie ze swoim marnym - z naszego punktubwidzenia - lisem
  • Odpowiedz
typ konkretnie odklejony, ruszał z Polski chwaląc Rosję jaka to jest fajna, wolna i ciekawa, a gdzie nie pojechał to bieda, gówno, alkoholizm i jeszcze go pobić i zabić chcieli. Najlepsze jest to, że nadal #!$%@? podobne farmazony, tylko teraz jest alkoholikiem.


@Mave: oglądałem jego serie, widać że miał sentyment do Rosji, ale nie wiem czy aż tak duży. On na serio jest alkusem?
  • Odpowiedz
@Antybuka: Obejrzałem pierwszy odcinek, po tym jak gość zaczął #!$%@?ć, że jak to tak park koło sejmu ( Warszawa) gdzie nie ma policji i wystarczy rozstawić moździerz i można rząd obalić XD stwierdziłem, że gość to debil typu Fazowskiego i nie ma sensu dalej tego oglądać.
  • Odpowiedz
@Nygusovsky: no XD nie az taki dziki, gorzej ze wszedzie gorzala po ktorej budza sie noca demony xD
@Antybuka: nie no calkiem normalny kraj w ktorym pater sklepie mogl kupic wodke i cukierki, normalne sklepy z wodka i cukierkami albo on tylko takie wybieral XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Antybuka: chyba nie tegi misze oglądałeś. On zawsze mówił ze mu się ta kultura podoba bo wlaśnie nie jest jeszcze przesiąknięta nowoczesnością europy.
Pamietam jak kiedys jechal w jakis gleboki sybir. I myslal ze tam nie uzywa sie gotowki tylko szlugami i spirolem sie handluje i nie ma dostepu do bankomatów.
Die chlop zdziwil jak mogl wyplacac pieniadze z bankomatu a w jakies wiosce do kturej dostep jest tylko helikopterem normalnoe
  • Odpowiedz
@Antybuka: ja tam wszystkie odcinki pierwszych serii oglądałem, ale potem zaczął przynudzać i jak chcę pooglądać kogoś w jego sstylu to mam fazowwskiego do którego tekstów można się czasem uśmiechnąć. A tak to Planeta Abstrakcja bije wszystkie kanały podróżnicze na łeb.
  • Odpowiedz