Wpis z mikrobloga

@Gajusz_Fiucjusz Miałem pierwszy raz bo na osiemnastke od babci dostalem telewizor samsung ltv 32 cale za 1200zl, pouzywalem go l rok, sprzedałem go na olx.pl, olx.pl za. Panowie słuchajcie sprzedalem ten telewizor po roku uzywania, za 7 stów dla goscia z osiedla obok, przyjechal, dal 7 stów. Wzialem ta kase, pojechalem na wodke do wuja i ojca. mialem 18 lat, prawie 19. Roksa.pl wszedlem, siedzial tam taki Punio na wentrilo, mój
  • Odpowiedz
@Gajusz_Fiucjusz: ona widziała gorsze rzeczy niż jakiś młody facet z nadwagą xD

Najgorzej jak przyjdzie stary oblech z gigantycznym brzuchem który zakrywa jego małego penisa i który ma problem z erekcją xD to wtedy może się zacznie zastanawiać czy warto
  • Odpowiedz
@Gajusz_Fiucjusz Było fajno.
Na wejściu bombonierka, kwiatek i atmosfera się rozluźniła.
Pogadaliśmy o starych Polakach, później akcja właściwa.
Po wszystkim zaparzyła herbaty, lecz się spieszyłem, więc całus w rękę i wyszedłem.

Polecam divę: Analna Alina
  • Odpowiedz
@eldzej_10: ja odpuszczam bo to dla mnie żadna atrakcja po prostu. Osobiście potrzebowałbym jakiejś bliższej emocjonalnej relacji z kobietą a nie mam co na to liczyć w najbliższym czasie a raczej nigdy w sumie ehh. Taki los mój i tyle
  • Odpowiedz
@Gajusz_Fiucjusz: Tyle że emocjonalna relacja istnieje ale na krótką metę. Wiadomo, najpierw faza zakochania, jest zajebiście, wydaje Ci się że kochasz ideał. Ale później przychodzi rutyna, zaczynasz patrzeć na drugą osobę jak na człowieka i zdajesz sobie sprawę że ona taka idealna nie jest, pojawiają się kłótnie, sprzeczki, aż w końcu zaczynasz sobie zdawać sprawę że to tylko takie przyzwyczajenie a nie jakieś wielkie big love.

A s--s to jest
  • Odpowiedz
@Gajusz_Fiucjusz: Warto. Jeszcze jak zaczniesz chodzić do tych lepszych div, które są naprawdę atrakcyjne to całkiem inaczej patrzy się na kobiety.

Na mnie już żadna kobieta nie robi wrażenia, w dupie mam nawet te szydercze i pogardliwe spojrzenia juleczek, jak bawię się z lepszymi dupeczkami od nich.
  • Odpowiedz