Wpis z mikrobloga

Miał ktoś może również jak na wątpliwa przyjemność dostania wezwania na policję (wydział drogowy czy jak się tam oni nazywają) z powodu ominięcia robót drogowych?
Sytuacja wyglądała tak: na Więckowskiego koparka zastawiła cały przejazd, więc cały sznurek aut ominął te roboty jadąc chodnikiem i trochę przez teren zielony (z nazwy jest tylko zielony). Żadnego kierowania ruchem, żadnych objazdów, a policjantka mówi, że nie może pouczyć, tylko to jest wykroczenie i cyk do sądu sprawa poszła. Jej tłumaczenie: mogłem poczekać aż skończą roboty i dopiero przejechać xD
Jakiś życzliwy c--j nagrywał sobie z okna wszystkich co tak przejechali i wysłał nagranie policję.

#lodz #mandat #sad #prawo
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieidealnyja: I k---a bardzo dobrze. Od jeżdżenia jest ulica, a nie chodnik i teren na poboczu. Potem są pozapadane płyty chodnikowe i wydrążone koleiny na "trawie". Podrzuć link do map, gdzie tak zrobiłeś to ocenimy, czy teren jest "zielony" tylko z nazwy
  • Odpowiedz
@blunch:
Czerwony krzyżyk to koparka, która stawiała słup oświetleniowy, a zielona kreska to trasa. Jechałem za całą kolumną aut, każdy tak skręcał, więc myślałem, że tam ktoś z tych pracowników pokazał jak jechać. Dlatego też ten wpis napisałem pod kątem takim, że ktoś był z przodu tej kolumny i miał kamerkę, nagranie że to ktoś z budowy pokazał jak jechać.
Nieidealnyja - @blunch: 
Czerwony krzyżyk to koparka, która stawiała słup oświetleni...

źródło: comment_1649409861BeqyWiYruYzb5B1BLirUxY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Karoleer: a to jak nie jest wskazany żaden kierowca, to nie będzie mandatu na firmę, a następnie pociągnięty będzie kolega z pracy, na którego to auto jest przypisane?

Do tego najpierw przyszło wskazanie kierowcy, a potem wyjaśnili o co chodzi. Myślałem, że o jakiś bilecik parkingowy, a nie o takie coś
  • Odpowiedz
@Nieidealnyja: Przejechało kilka aut, a pózniej płacz, że miasto ma dziurawe ulice i chodniki, jest c-----e i w ogóle to „remontują tam gdzie nie powinni” XD
  • Odpowiedz
@blunch: maj 2017 to dla Ciebie świeży remont?

Nie twierdzę, że nic nie zrobiłem. Bardziej chodzi mi o to, że nie było wyznaczonego żadnego objazdu, a że w tamtych terenach nie bywam, to nie wiedziałem gdzie jechać, to pojechałem za całą kolumną samochodów, bo myślałem, że tak im pokazali ci budowlańcy i tylko chciałem się dowiedzieć, czy ktoś też w tym uczestniczył.
  • Odpowiedz
@Nieidealnyja: Jak 15 lat mam prawko, tak nigdy nie spotkałem się z objazdem po placu zabaw. I tak, 2017 to dla mnie świeży remont, jeśli obiekt jest zadbany - i tak jest w tym wypadku. Jeżdżę tam często i teren jest ładnie zrewitalizowany i użyteczny dla ludzi, którzy tam mieszkają. Nie dziwię się, że ktoś Cię nagrał, bo gdybyś jeździł mi po wyremontowanym placu zabaw, na którym bawi się moje
  • Odpowiedz
wygrałem kilkadziesiąt takich postępowań


@Karoleer: zawsze możesz wrzucić zdjęcie jednego wygranego z 2022. Skoro ich tyle masz, nie będzie to żaden problem ( ͡º ͜ʖ͡º) dane wrażliwe oczywiście nie są nikomu potrzebne.

  • Odpowiedz
@Karoleer: Więc klasyka. Dużo szczekasz, a gdy trzeba udowodnić swoje słowa - zmiana tematu i obrażanie. Typowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) specjaliści przepisów drogowych, a pewnie chłopiec nie posiada uprawnień.
  • Odpowiedz
@SeriousDude: wiekszosc kategorii mam ponad dekade, chyba ze mowisz o uprawnieniach r. pr. to jednak troche krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wracaj juz do pilnowania, czy kupy po psach posprzatane, bo propaganda internetowa ci nie idzie. nie masz zielonego pojecia o czym tutaj mowa.
  • Odpowiedz
wracaj juz do pilnowania, czy kupy po psach posprzatane, bo propaganda internetowa ci nie idzie. nie masz zielonego pojecia o czym tutaj mowa.


@Karoleer: To uczucie gdy jesteś internetowym specjalistą bez wykształcenia, a poradami sypiesz wprowadzając każdego w błąd. Nadal nie potrafisz swoich słów poprzeć dokumentem? Ojej.

To smutne że istnieją ludzie którzy gardzą pracą.
No ale cóż, jedni wolą iść do pracy - drudzy żyć na garnuszku rodziców i
  • Odpowiedz