Wpis z mikrobloga

Miał ktoś może również jak na wątpliwa przyjemność dostania wezwania na policję (wydział drogowy czy jak się tam oni nazywają) z powodu ominięcia robót drogowych?
Sytuacja wyglądała tak: na Więckowskiego koparka zastawiła cały przejazd, więc cały sznurek aut ominął te roboty jadąc chodnikiem i trochę przez teren zielony (z nazwy jest tylko zielony). Żadnego kierowania ruchem, żadnych objazdów, a policjantka mówi, że nie może pouczyć, tylko to jest wykroczenie i cyk do sądu sprawa poszła. Jej tłumaczenie: mogłem poczekać aż skończą roboty i dopiero przejechać xD
Jakiś życzliwy #!$%@? nagrywał sobie z okna wszystkich co tak przejechali i wysłał nagranie policję.

#lodz #mandat #sad #prawo
  • 24
@blunch:
Czerwony krzyżyk to koparka, która stawiała słup oświetleniowy, a zielona kreska to trasa. Jechałem za całą kolumną aut, każdy tak skręcał, więc myślałem, że tam ktoś z tych pracowników pokazał jak jechać. Dlatego też ten wpis napisałem pod kątem takim, że ktoś był z przodu tej kolumny i miał kamerkę, nagranie że to ktoś z budowy pokazał jak jechać.
Nieidealnyja - @blunch: 
Czerwony krzyżyk to koparka, która stawiała słup oświetleni...

źródło: comment_1649409861BeqyWiYruYzb5B1BLirUxY.jpg

Pobierz
@Karoleer: a to jak nie jest wskazany żaden kierowca, to nie będzie mandatu na firmę, a następnie pociągnięty będzie kolega z pracy, na którego to auto jest przypisane?

Do tego najpierw przyszło wskazanie kierowcy, a potem wyjaśnili o co chodzi. Myślałem, że o jakiś bilecik parkingowy, a nie o takie coś
@blunch: maj 2017 to dla Ciebie świeży remont?

Nie twierdzę, że nic nie zrobiłem. Bardziej chodzi mi o to, że nie było wyznaczonego żadnego objazdu, a że w tamtych terenach nie bywam, to nie wiedziałem gdzie jechać, to pojechałem za całą kolumną samochodów, bo myślałem, że tak im pokazali ci budowlańcy i tylko chciałem się dowiedzieć, czy ktoś też w tym uczestniczył.
@Nieidealnyja: Jak 15 lat mam prawko, tak nigdy nie spotkałem się z objazdem po placu zabaw. I tak, 2017 to dla mnie świeży remont, jeśli obiekt jest zadbany - i tak jest w tym wypadku. Jeżdżę tam często i teren jest ładnie zrewitalizowany i użyteczny dla ludzi, którzy tam mieszkają. Nie dziwię się, że ktoś Cię nagrał, bo gdybyś jeździł mi po wyremontowanym placu zabaw, na którym bawi się moje dziecko,
wygrałem kilkadziesiąt takich postępowań


@Karoleer: zawsze możesz wrzucić zdjęcie jednego wygranego z 2022. Skoro ich tyle masz, nie będzie to żaden problem ( ͡º ͜ʖ͡º) dane wrażliwe oczywiście nie są nikomu potrzebne.

@SeriousDude: wiekszosc kategorii mam ponad dekade, chyba ze mowisz o uprawnieniach r. pr. to jednak troche krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wracaj juz do pilnowania, czy kupy po psach posprzatane, bo propaganda internetowa ci nie idzie. nie masz zielonego pojecia o czym tutaj mowa.
wracaj juz do pilnowania, czy kupy po psach posprzatane, bo propaganda internetowa ci nie idzie. nie masz zielonego pojecia o czym tutaj mowa.


@Karoleer: To uczucie gdy jesteś internetowym specjalistą bez wykształcenia, a poradami sypiesz wprowadzając każdego w błąd. Nadal nie potrafisz swoich słów poprzeć dokumentem? Ojej.

To smutne że istnieją ludzie którzy gardzą pracą.
No ale cóż, jedni wolą iść do pracy - drudzy żyć na garnuszku rodziców i zgrywać