Wpis z mikrobloga

@fuechsinn: jakiego syfa? Dziwki się regularnie badają i używa się u nich prezerwatyw. Dobra dziwki złe, ale jeśli wyrywa tinderowki i miałby ze 100 partnerek to bardzo dobrze o nim świadczy i chciałabyś być z takim. Nie ma kobiety, która by wzięła chłopa co nie ma powodzenia i doświadczenia w seksie.

@Daqnny: " jak się chodzi na dziwki to kobiety interpretują to jako, że żadna go nie chce i musi
@Zielonkanazawsze99

@fuechsinn: ale jak ty dajesz 20 czadom za free bez gumy to jest „moje cialo moja sprawa” p0lko xd


Fajna projekcja, przykro mi, ale muszę cię rozczarować, to nie o mnie piszesz, może myślałeś akurat o swojej mamie i ci się pomyliło?

Czerpiecie wiedzę o życiu z tagu #blackpill i potem wam się wydaje, że każda kobieta ma przebieg jak 30 letni passat. A może tylko z takimi szmulami spotkaliście
@fuechsinn: czyli rozmawiałaś z dziwkami, że się nie badają, oraz każdy wchodzi w nie bez gumy? Nie kłam, że nie chciałabyś być z chłopakiem co miał trochę partnerek. Sama pewnie do 25 lat miałaś 100 partnerów. To działa podświadomie, że jak gość ma powodzenie u kobiet to dobrze o nim świadczy i kolejne go chcą. Jak facet powie, że jest prawiczkiem i nigdy nie miał dziewczyny to wszystkie kobiety mają bekę
@przegro_pisarz

@fuechsinn: Nie kłam, że nie chciałabyś być z chłopakiem co miał trochę partnerek. Sama pewnie do 25 lat miałaś 100 partnerów. To działa podświadomie, że jak gość ma powodzenie u kobiet to dobrze o nim świadczy i kolejne go chcą. Jak facet powie, że jest prawiczkiem i nigdy nie miał dziewczyny to wszystkie kobiety mają bekę z takiego. Do kobiet też trzeba mieć odpowiednie zarobki,wykształcenie, mieszkanie, formę, i samochód. Żadna
szmulami spotkaliście się w życiu uczuciowym, bo przez toksyczny charakter żadna normalna was nie chciała, wyk0pki?


@fuechsinn: nikt nie pisze tu, że trzeba wyzywać nowo spotkaną kobietę. Ja osobiście spotkałem jedną dziewicę co miała lekko ponad 18 lat i była dlatego, że jej crush ma ją w dupie a sama ma duże powodzenie. Wiadomo charakter najważniejszy jak skończę psychoterapię to każda będzie jak: " wow, ale on ma fajny charakter"( ͡
@fuechsinn: Większość osób jakby nie patrzeć. Jak się kogoś spytasz o zabawie z laską na imprezie/koncercie/w klubie to będzie tylko "hehe, takiemu to dobrze" itd., ale jak powiesz, że idziesz do prostytutki to około 90% wypali coś o chorobach.
@Phyrexia2 xD no, ale szczerze to wolałabym już prawiczka niż jakiegoś dzikiego ruchacza, co chwali się, że wkładał w byle kogo byle jak i byle gdzie i chodził na roksy.

Ale raczej wolałabym też, żeby facet nie wylatywał z takimi dokładnymi informacjami na pierwszym spotkaniu xD w ogóle nie rozumiem, po co tak dokładnie rozmawiać o wzajemnym przebiegu, ja nigdy nie pytałam o takie rzeczy. Nie chcę myśleć o tym, kogo dymał