Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MagikLOL: Warto dodać, że 2c-b w krysztale nie jest różowe jak pokazano na tej grafice a białe/biało-szare/beżowe. Jakiś czas temu na reddicie pojawiało się bardzo dużo doniesień o takim właśnie różowym proszku, który sprzedawany był jako dwucebina a w rzeczywistości była to mieszanka absolutnie wszystkiego m.in. MDMA, ketaminy, kofeiny, amfetaminy i cholera wie czego jeszcze w nieznanych proporcjach. Proszek ten został ochrzczony nazwą "tucibi" i wielu użytkowników reddita zalecało ostrożność ze
@MagikLOL: ktoś kto chciał na tym zarobić ¯\_(ツ)_/¯ "zwykłe" 2c-b (w pigułach) już nie jest jakąś super popularną używką, a w krysztale jest jeszcze rzadziej spotykane i trochę trudniej dostępne. Być może to dlatego.
"zwykłe" 2c-b (w pigułach) już nie jest jakąś super popularną używką


@MARClN: Możesz rozwinąć? Z czego to wynika, bo działanie chyba jest najbardziej zbliżone do emki? Chyba, że 2C-B-FLY je wyparło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArcyPrzegryw: mam na myśli to, że tak jak mdma jest wielokrotnie bardziej popularne i obecne w wielu klubach, to 2c -b już tak łatwo na mieście nie zobaczysz. Działanie można trochę do emki porównać ale jest duuużo mniej euforyczne, lekko psychodeliczne i z silniejszymi wizualami. Przynajmniej na mnie tak działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArcyPrzegryw: szczerze to zależy od osoby. Ja kartony wrzucałem na rejwach i festiwalach, kiedyś na festiwalu 5g lemontek i 270ug lsd razem xD 2cb szczerze na spokojnie można wziąć na imprezę dla początkującego trippera