Wpis z mikrobloga

Siema, w poniedziałek została do mnie nadana paczka Pocztex Kurierem 48. Wczoraj z rana dotarła do WER Wrocław, czyli magazynu z którego paczki szły już bezpośrednio do mnie (mieszkam w okolicy), ale ani wczoraj ani dziś nie została ani przygotowana, ani przekazana do doręczenia. Wie ktoś może do której godziny kurierzy odbierają paczki z magazynu żeby je doręczyć? Czy jest szansa że paczka jest już w doręczeniu ale nie została zeskanowana i dlatego nie wyświetla się to na trackingu? Poczytałem opinie o tym magazynie i trochę się cykam bo zawartość paczki jest dosyć wartościowa.
#pocztapolska #pocztex #pocztex48 #kurier
szywou - Siema, w poniedziałek została do mnie nadana paczka Pocztex Kurierem 48. Wcz...

źródło: comment_1649330896fhy3eKXmyh1pyPCgKHttXx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_pmp: Czaję, ale jestem zdziwiony bo ostatnie dwie przesyłki Pocztexem 48 (tydzień temu i miesiąc temu) były doręczone w tym samym dniu w którym trafiały do WER Wrocław
  • Odpowiedz
  • 0
@szywou:
Kurier48 ma termin doręczenia D+3 (jak to przesyłka standardowa) pod warunkiem nadania do godziny 15:00.
Jak nie dostaniesz paczki do jutra, to zgłaszaj do nadawcy, niech składa reklamacje.

@stefan_pmp:
W regulaminie jest maks trzy dni dla przesyłek standardowych i maks cztery dni dla przesyłek niestandardowych (ponad gabarytowych). Potem Poczta musi zapłacić karę za opóźnienie.
  • Odpowiedz
Godzinę temu przygotowali do doręczenia, serio w nazwie kuriera liczba "48" odpowiada za 48 godzin między etapami dostawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz