Wpis z mikrobloga

Już go tak nie gloryfikujcie, zepsuty zegarek dwa razy dziennie pokazuje dobry czas, jak Verhofstadt nazywał Polaków faszystami i neo-nazistami to dobrze było?


@Serghio: Pokaż mi wypowiedź gdzie nazwał wszytskich Polaków faszystami.
  • Odpowiedz
przecież jakbyście sobie obejrzeli co mówił o Polsce kilka lat temu to miał rację praktycznie w 100%, a że #!$%@?ł polskich przedstawicieli jeszcze za czasów kiedy Szydło była premierem i według wykopków to był tylko "kwik lewactwa odsuniętego od koryta" to inna sprawa - kto by pomyślał że wykopki jak zawsze nie będą miały racji


@justkilling: XDDDD
  • Odpowiedz
Ostatnio około tygodnia temu poterpiał Putina za atak na Ukraine podczas rozprawy na której skazano go bodaj 7 lat wiezienia. O jakich pomysłach na Rosję mówisz?


@szurszur: ale jednocześnie popierał aneksję Krymu. Teraz tak gada, żeby zdobyć sobie poparcie wśród przeciwników Putina, ale nie ma co liczyć, że będzie lepszym prezydentem Rosji dla Europy.
  • Odpowiedz
@pekak: Czyli jednak nie jestęs w stanie podac dowodów na to, że byłby jeszcze bardziej ofensywny od Putina. To po co to pisałeś?

ale jednocześnie popierał aneksję Krymu.


@pekak: Nawalny już lata temu uznał, że aneksja Krymu to złamanie prawa miedznaorowego. Dajesz sie nabierać na podrasowany artykuł z prokremlowskiej prasy przedrukowanego w Polsce. Nawalny aneksje krytykował, ale uznał, że już po fakcie nie można go o tak oddawać i mówił
  • Odpowiedz
był #!$%@? po p0laki sobie dały sprać mózgi pisowskiej i ruskiej propagandzie o zgniłym zachodzie i brukselskim okupancie.


@kubelek_klasik: Ale zachód jest troszeczkę zgniły i to w prawdzie 100 razy lepsze niż rusku zamordyzm, ale nie ma co idealizować. Wiem że jest wojna, potrzeba jedności, blablabla..., ale to jaka UE była do tej pory magicznie nie znika.
  • Odpowiedz
ale to jaka UE była do tej pory magicznie nie znika.


@8c7b: no jaka była, słucham? Że nas #!$%@? bo mamy rząd który ma w dupie prawo i konstytucję? I bardzo dobrze że nas #!$%@?.
  • Odpowiedz
@szurszur: ale ja nigdzie nie pisałem, że jest bardziej agresywny od Putina. Nawalny jest takim samym imperialistą i nacjonalistą jak Putin. Media go bardziej lubią, ale tak samo próbowałby uzależnić Europę od Rosji i rozszerzać swoją strefę wpływów. Rosjanie po prostu nie lubią zachodu. Nie ma znaczenia, kto przejmie stołek po Putinie. Tam by musiało dojść do olbrzymich przemian społecznych, żeby coś drgnęło.
  • Odpowiedz