Wpis z mikrobloga

a ona nie trzymała z tymi wszystkimi z #syria na ich discordzie?


@cotidiemorior: Nie mam pojecia bo ne mam discorda :P

Ja ja kojarze tylo z wypoku jak gdzies tam nick widzialem. Fakt faktem ze dobrego wrazenia nie zrobila ale z bycia ruska onuca nie kojarze. A tu prosze jaka niespodzianka :)
ona widziała francje jak statystyczny rusek kibel w swoim domu.Ta nadia to jakis troll i dziwie sie ze jest tolerowany przez moderacje wykopu


@xxxmen: Mnie to tam przyslowiowa "ryba" czy ona francje widziala czy nie. Ani mnie to ziebi ani parzy.

Nabijalem sie z jej wpisow bo krzywdy niomu nie robily a tylko powodowaly smiech i wspolczucie. No ale sianie kacapskiej propagandy to juz inny lvl.
@gorzki99: ona w 2014 przy aneksji Krymu i dalszej wojnie była hardą onucą, nawet jakieś opowiadanie o dzielnym i szlachetnym oficerze rosyjskim ratującym przed Ukraińcami biedną rosyjską dzieweczkę zaczęła grafomanić. Więc mnie to raczej dziwiło, że się ożywiła i zaczęła bardziej ludzkim głosem gadać.
Jedyna osoba na mojej czarnej liście. Już prawie zapomniałem o jej istnieniu. Wyjątkowo obrzydliwe połączenie trolla, propagandysty i pretensjonalnego cipska.


@cieszymir: Ja tam za poglady itp na czarno nie daje (czarno ma skonczona pojemnosc wiec trza madrze gospodarowac) i jak pisalem wczesniej - ubaw mialem z niedorowoju umyslowego ale traktowalem w kategorii heheszki. Ale sa pewne granice.