Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna przestała mi się podobać. Jesteśmy ze sobą ponad 4 lata. W międzyczasie dziewczyna przytyła. Nie ukrywam, że nie podobają mi się grube kobiety, wolę bardzo szczupłe i zadbane. Ona nie widzi problemu, czepia się, gdy unikam zbliżeń. Nie podnieca mnie wcale. Jeszcze rozumiem tycie z powodu ciąży, ale ona żre niezdrowe jedzenie, nie chce jej się gotować, a to co ugotuję albo zamówię wyśmiewa. Twierdzi, że zdrowe jedzenie jest niedobre i nie będzie katować się zieleniną. Ja ćwiczę regularnie, ona mówi, że siłownia nie jest dla niej. Wolny czas najchętniej spędza z koleżankami, a nie ze mną. Ostatnio się pokłóciliśmy. Poszła do kosmetyczki na paznokcie i rzęsy. Dogryzłem, że lepiej by było gdyby spędziła czas na siłce. Oburzyła się. Dodam, że ona nie ma żadnych problemów psychicznych mogących powodować taki stan, nie ma też chorób metabolicznych. Po prostu spożywa śmieci i nie chce się ruszyć na siłownię. Nie wiem co robić, ostatnio w ogóle się nie dogadujemy, twierdzi, że jestem próżny. Na dodatek wolę sobie zwalić niż z nią spać.
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624d858add57b671078a9948
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 61
Uciekaj Mirku. Z tego już nic nie będzie. Też tak kiedyś miałem, myślałem że to problem ze mną, libido mi że starości wygasło. Nawet jakby Ci się podobała, a nie mielibyście wspólnych tematów, to też nie wróży dobrze. Przeczytaj sobie wpis "how to pick your life partner" na blogu Waitbutwhy, niech to Cię skłoni do reflekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)