Wpis z mikrobloga

Elo mireczki wracam z drugim #rozdajo — szefowie się zgodzili, to przychodzę z fajnym tematem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do rozdania są 2 (słownie: dwie) sztuki podkładki KRUX Space Carpet MAX. Wymiary to 1200x600mm z rodzaju control.

Tutaj można sobie obczaić towar: https://www.x-kom.pl/p/738888-podkladka-pod-mysz-krux-space-carpet-max.html

Jakby były jakieś pytania to dawajcie ( ͡° ͜ʖ ~)

FAQ:
- żeby wziąć udział, trzeba zaplusować ten wpis
- wyniki jutro o 15:00
- losowanie za pomocą #mirkolos
- zwycięzca będzie musiał podać na PW dane do wysyłki (imię, nazwisko, telefon, adres, poczta)
- klawka przyjdzie kurierem
- to nie FAQ, ale dorzucę sobie #komputery i #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1649244787x1pR0jY2oepSZ95SQUGMVX.jpg
  • 61
@Szymon_z_Kruxa: Zupełnie nie znam się na trendach gamingowych,bo mnie to nie interesuje ale aż oniemiałem że w 21 wieku ludzie dalej kupują podkładki pod myszy xD No dobra,jak mówiłem nie znam się,może do czegoś to się jednak przydaje.Ale niech mi któs powie,kto kupuje takie paskudztwo,w dodatku za tak zaporową cene?Przecież to wygląda jak gówno,i kosztuje jak złoto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@neXes: osobiście uważam że komfort używania myszy bez podkładki jest zerowy, a cena to już indywidualna sprawa. Ta przynajmniej gabarytami nadrabia bo co do jakości się nie wypowiem ale są też inne "gamingowe" podkładki z podświetleniem RGB za kilka stówek xD
co wy rozdajecie jakaś podkładkę pod myszke na forum z samymi krezusami i bogaczami dla których 10k to są marne pienia... a nie czekaj