Wpis z mikrobloga

NO SIEMA WIDZOWIE, za mną widzicie rakiety w Kennedy Space Center, ale to one są za mną na rozmytym tle,
dlatego chciałbym wam przypomnieć, że to ja jestem gwiazdą tego kanału i to mnie macie oglądać bo jestem piękny i łysy i rudy.
Aha co ważne zostało powiedziane w ostatnim odcinku - TO JEST JEGO KANAŁ i ON BĘDZIE NAGRYWAŁ tak jak chce bo nie robi tego dla widzów tylko dokumentuje swoje życie XD
Chyba dokumentuje swój ryj a jakbym chociaż złotówkę mu da na patronite to bym chłopa do sądu pozwał.

#vlogcasha #bezplanu #polskiyoutube #podroze #ciekawostki #kosmos
JanParowka - NO SIEMA WIDZOWIE, za mną widzicie rakiety w Kennedy Space Center, ale t...

źródło: comment_1649234076hBVZ1qWIi2vGrwwHJOxlro.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@JanParowka: taka se ta seria to fakt. Rzadko zdarza się, żeby sequel przebił oryginał czyli zeszłoroczne podróżowanie z Nejtanem i Tomkiem. A samo porwanie się na to po tak krótkim czasie jest przedwczesne. Jakby wrócił do stanów za dwa, trzy lata pewnie widzowie by bardziej zatęsknili.

I jeszcze jeden temat. Przy okazji Cash robi wrzutki wyjazdu sponsorowanego do Finlandii... i tutaj w porównaniu do Macieja Je jest dramat. Maciej, który tak
  • Odpowiedz
  • 2

@JanParowka: Bo to jest vlog o JEGO ŻYCIU, O JEGO RYJU a podróże to tylko mało znaczące tło. Ha, ha, ha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc nie myśl sobie, że to jakieś vlogi podróżnicze czy coś takiego ¯\(ツ)_/¯ Cash jak i inni jutuberzy uważają, że są tacy zajebiści, że to dla ich ryja się ich ogląda. A najzagorzalsi fani, bo tylko oni zostali po cenzurze
pelt - ! komentarz napisałem w żartobliwym tonie, nie bierz tego wszystkiego na serio...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@JanParowka: 20k miesięcznie za takie gówno dostaje, ech wróciłby do tych czasów gdzie opowiadał o trudach życia w Australii to by człowiek to chętnie oglądał. Teraz się kreuje na takiego posh gościa, a takich już jest wystarczajaco
  • Odpowiedz
@JanParowka: A ja osobiście uważam Casha za lepszego i ciekawszego vlogera podróżniczego. Taki bardziej lifestylowy, który trzeba przyznać nie upiększa i pokazuje wszystko co jak jest. Na dodatek ma u mnie dużo plusów za to, że na siłę nie prezentuje się jakie to wspaniałe życie prowadzi czy jak wspaniałe są miejsca, które odwiedza.

Choć tutaj muszę przyznać, że faktycznie vlog z Finlandii wyszedł mocno przeciętnie. Być może przez ograniczenia spowodowane warunkami
  • Odpowiedz
@JanParowka: oj ktos chyba zazdrosci bo #przegryw a chlopak sie ogarnal i zaczal nagrywac vlogi. Casch tez kiedys byl wykopkiem i nawet sie wypowiadal, jak zaczeli na niego najezdzac jak zrobil cos ze swoim zyciem. Takze zrob parowo cos ze swoim zyciem i zacznij nagrywac vlogi jak zazdroscisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JanParowka: a mnie oprócz ciągle pokazywanego jego ryja przeszkadzaja nastepujace rzeczy: sztuczny na siłę smiech przy prawie każdej sytuacji, żarty sytuacyjne (oczywiście na siłe), ze kazdego kogo spotka nazywa ziomeczkiem/ziomem itp.. Wszystko jest generalnie SPOKO i lansowanie sie koszulka Nirvany. Wyglad jak wyglad. Ja z takim ryjem nie pchalbym sie przed kamere ale jak ludzie to lubia i placa za to 20k to moze sam zaczne nagrywac :P

BTW. musze chyba
  • Odpowiedz
@andref7: Dokładnie te same odczucia, sztuczność na maksa i to #!$%@? "miśki kolorowe" albo cebula max i pytanie o zniżki na wszystko wszędzie. [nikt nie zabrania żyć oszczędnie, ale na każdym kroku pieniądze/cebula/januszowanie to przesada]

@pelt byku na chillu, lecimy z nim
  • Odpowiedz