Wpis z mikrobloga

NO SIEMA WIDZOWIE, za mną widzicie rakiety w Kennedy Space Center, ale to one są za mną na rozmytym tle,
dlatego chciałbym wam przypomnieć, że to ja jestem gwiazdą tego kanału i to mnie macie oglądać bo jestem piękny i łysy i rudy.
Aha co ważne zostało powiedziane w ostatnim odcinku - TO JEST JEGO KANAŁ i ON BĘDZIE NAGRYWAŁ tak jak chce bo nie robi tego dla widzów tylko dokumentuje swoje życie XD
Chyba dokumentuje swój ryj a jakbym chociaż złotówkę mu da na patronite to bym chłopa do sądu pozwał.

#vlogcasha #bezplanu #polskiyoutube #podroze #ciekawostki #kosmos
JanParowka - NO SIEMA WIDZOWIE, za mną widzicie rakiety w Kennedy Space Center, ale t...

źródło: comment_1649234076hBVZ1qWIi2vGrwwHJOxlro.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@JanParowka Nie oglądam go, bo szkoda marnować życia na niego. Nie nadaje się do tego. Po prostu BezPlanu go wypromował, bez którego by nie zaistniał.
  • Odpowiedz
@andref7
@JanParowka #!$%@? jak typowe przegrywy. Jak koleś który czy to w hostelach czy gdzieś na ulicy znajduje znajomych z którymi później spędza trochę czasu może być sztuczny. Myślę, że ludzie go właśnie kupili tym, że jest normalny i dogaduje się ze wszystkimi. Ja lubię go oglądać z jednego powodu - jeździ po świecie mocno budżetowo i pokazuje zwykłych szarych ludzi, a to jest najbardziej interesujące a nie życie #!$%@?
  • Odpowiedz
Cash jak i inni jutuberzy uważają, że są tacy zajebiści, że to dla ich ryja się ich ogląda. A najzagorzalsi fani, bo tylko oni zostali po cenzurze i banach, tylko im przyklaskują utwierdzając w tej wierze.


@pelt: Wstyd się przyznać, ale poszukując ludzi, których mógłbym wspierać na Patronite, testowo przez dwa czy trzy miesiące wsparłem dychą Casha i miałem dostęp do jego grupy. Nie wiem, czy tak samo wygląda na
  • Odpowiedz
@Clermont: Dzięki, że napisałeś jak to było być w grupie patronów Casha. Ja na szczęście nigdy nie wsparłem pieniędzmi żadnego jutubera, tylko darmowymi poradami w komentarzach, które i tak olewali. ¯\(ツ)_/¯ Ciekawiło mnie co tam się dzieje na grupie u Casha i potwierdziło to moje domysły.

Patrząc na Instagram Casha widział, że na story często zdarza się mu pytać fanów w rodzaju "Jakie spodnie/plecak itd. o jakimś tam parametrze polecacie." Cash rozbestwił się i zamiast samemu szukać zdaje się na swych fanów, którzy go ciągle wyręczą. Podobnie było na którymś ostatnim odcinku, gdzie domagał się, aby ktoś mu znalazł w jakimś sklepie jakieś okulary, takie same jak utopił jeżdżąc na skuterze wodnym na Florydzie i oczywiście tylko miały być ze zniżką większą niż połowa ceny.

Kiedyś widziałem jak chciał chyba właśnie jakieś specyficzne spodnie, aby ktoś kto pracuje w jakimś rodzaju firm, kupił na siebie ze zniżką dla pracowników tychże firmy, a potem mu wysłał. To kombinatorstwo, zwłaszcza, iż Cash dostaje z patronajta tysiące złotych rozwaliło mnie. ¯\
(ツ)_/¯ Zwłaszcza, iż chyba wcześniej Cash coś mówił, iż wynajmował na raz 2 mieszkania w Kolumbii, bo mu się nie podobały, czy coś, a potem jeszcze po powrocie do Polski wynajmował mieszkanie w Warszawie, żeby matka również mieszkająca w Warszawie nie poszła na kwarantannę. Przy czym wynajmowanie tego ostatniego mieszkania przeciągnęło się na parę miesięcy. A było to przed czasem kiedy Cash otrzymywał 20 000+
pelt - @Clermont: Dzięki, że napisałeś jak to było być w grupie patronów Casha. Ja na...

źródło: comment_16494932232K20i856I1ASAJ8GWXGcz8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
czy Cash też tak regularnie wypytuje patronów o "porady" takie jak wyżej wymieniłem i prosi, żeby mu coś załatwili?


@pelt: To chyba częściej na insta takie rzeczy wypisywał. Na grupie to chyba pojawiał się głównie z jakimiś ogłoszeniami albo linkami do nowych filmów.
Co do "nagród", to przez ten okres patronowania odnotowałem chyba dwa lajwy, no i filmy pojawiały się parę dni przed publicznym udostępnieniem. Pocztówki to już na wyższym
  • Odpowiedz
  • 0
to przez ten okres patronowania odnotowałem chyba dwa lajwy

@Clermont: Oj, malutko. Sądziłem, że Cash bardziej się starał z lajwami, bo w końcu są one łatwe do robienia ¯\_(ツ)_/¯

Jeszcze raz dzięki!
  • Odpowiedz