Wpis z mikrobloga

Panie Korwinie,

Prosimy o więcej takich wpisów. Najlepiej niech Pan taguje tez znajomych z konfederacji.

I jeszcze dodam: Отличная работа, пан Януш, переводите рубли на тот же счет, что и всегда?

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Pobierz M.....y - Panie Korwinie,

Prosimy o więcej takich wpisów. Najlepiej niech Pan taguje...
źródło: comment_1649226379EB7hMrzccD4zYqB0Fux2Kc.jpg
  • 52
gdyby w tym miesiącu były wybory do parlamentu to Konfederacja zdobyłaby 0.1% głosów


@DrGreen_2: xD. Polecam zgłębić bardziej mentalność, poziom intelektualny i ilość korwinistów w całym internecie. Pan Korwin się według setek tysięcy nie myli i trzeba na niego jako na mesjasza głosować.
Sprawdź zresztą podsumowanie sondaży z marca autorstwa @rales
gdyby w tym miesiącu były wybory do parlamentu to Konfederacja zdobyłaby 0.1% głosów. Po okazaniu swojej miłości do Rasiiji, nawet na wykopie mało kto sympatyzuje z nimi


@DrGreen_2: Myślę, że by się otarli o próg albo nawet i tak weszli. Ludzie nie siedzą na mirko i twitterze 24h/d, a w głównych mediach nic nie ma o Korwinie. W TVP bym się nie spodziewał, ale TVN chyba też żadnego materiału nie robiło,
@Boxcutter: nie mogę, bo masz 16 lat. A głupota niestety nie jest wyznacznikiem zakazu posiadania praw publicznych, więc niestety będziesz stanowić ciężar dla tego kraju przez kolejne kilkadziesiąt lat swojego marnego życia.
Konfederacja straciła cały wolnościowy elektorat, ale zyskuje wśród wszelkiej maści szurow i odszczepieńców.


@Clefairy: mnie to zastanawia co tam jeszcze przy Korwinie, bosaku i braunie robią ludzie którzy mają poglądy wolnościowe i przynajmniej jakąś część Rigczu?
Przecież to szursko-onucowe szaleństwo zniszczy ich wizarunek na lata, a mogliby jeszcze utworzyć normalna wolnościową partie.

Z tonącego okrętu pod nazwą konfederussia jest byc może ostatni dobry moment żeby spierdzielić z twarzą.