Wpis z mikrobloga

Urwałem gałkę regulacji lusterek elektrycznych do Golf 4 Generation. Kupiłem tak samo wyglądającą na Allegro i podmieniłem bez ściągania bloczku. Problem w tym, że nie działa, sprawdziłem na dwóch nowych przełącznikach.

Zamykanie z pilota i centralny oraz elektryczne szyby działają. Co teraz, nie obejdzie się bez ściągania boczku drzwi?

#motoryzacja #pytaniedoeksperta
Pobierz k__d - Urwałem gałkę regulacji lusterek elektrycznych do Golf 4 Generation. Kupiłem t...
źródło: comment_1649222259XIHp6SCMcD32p0EzIKAC7L.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: Sprawdź przewody przy zawiasach,gumowe przelotki. Pękają,gniją konektory.
- Bezpieczniki
- odłącz aku, podłącz po chwili i zaprogramuj szyby spuszczając je do dołu, przytrzymaj przycisk i tak samo do góry.
@k__d: ale tam masz dość łatwo ten boczek ściągnąć. Musisz tylko odkręcić śrubki pod uchwytem drzwi chyba przy słupku i na dole chyba i potem chyba rwiesz do góry i schodzi, pełno poradników nie ma się co bać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kajak98: wiem, że łatwo, ale gorzej się ubiera potem
@Matril: zrobiłem to, co radził @Matril: ale nie zadziałało.

Pojechałem do magika, stary przełącznik działa, nowe nie. Stary przełącznik z nową wajchą też działa, ale bardzo nieprecyzyjnie. Więc trzeba kupić na szrocie, bo te zamienniki z allegro do bani.