Wpis z mikrobloga

Wczoraj robiąc zakupy widziałem ojca, okropnie wyglądał- twarz czerwona jakby się keczupem wysmarować(sam mam po nim czerwony ryj). On zawsze dużo palił, 2-3 paczki to norma u niego, nawet do kibla z papierosem chodził. Wracając do naszego spotkania, patrzył na mnie, udawałem że go nie widzę i poszedłem dalej, byliśmy 100m od siebie. Ponad rok temu zerwałem z nim kontakt. Nie było sensu się alkoholikiem przejmować.
#feels
  • 192
jak nie trollujesz to ogarnij się, ojciec to ojciec jaki by nie był.

Możesz myśleć jakie to życie niesprawiedliwe ale ojca masz jednego i jeśli jest choćby cień szansy żeby mu pomóc to próbuj.


@cocamide: Odpad ludzki przez lata znęcał się psychicznie nad własnym dzieckiem i żoną a ty teraz wypominasz Opowi aby się nad biednym ojcem zlitował? xD
ama(moja babcia) ciągle do mnie wydzwaniała żebym mu tego nie robił bo się przeze mnie zabije. Chyba z 7 razy mi coś wysyłał(alimenty to było tylko 350zł XD) , potem już nic, wiedział że telefony od babci na mnie działają. W skrócie; bardzo #!$%@?ł mi psychikę, przez całe technikum miałem różne tiki nerwowe, w samej szkole byłem ofiarą(nawet do głupiej grypy klasowej nikt nie chciał mnie dodać przez cztery lata nauki). Dopiero
do tych kilkudziestęciu osób które do mnie napisały a nie otrzymały odpowiedzi, SAMI sie jebnijcie w łeb, wychodzicie z takiego samego założenia jak ów ojciec opa, tak samo źle sie chcecie zachowywać jak on i jeszcze piętnować pozytywne nastawienie
@neoklasyk: O czym Ty mówisz typie?

Sprowadzenie kogoś na świat i znęcanie się nad tą osobą w taki sposób że prawdopodobnie do końca życia będzie mieć z tego tytułu problemy.
Jest dla Ciebie równe z,
odcięciem się od toksycznej osoby która ciągnie cię na dno?

Jesteś śmieszny.
Ale mam nadzieję że będzie więcej takich jak Ty, bo piękne świadectwo katolicyzmowi wystawiacie.
@little_muffin: ladnies facetow w PL zaszufladkowala. To ja pozwole sobie zrobic to samo. Nie dziw, ze polki tak sraja sie o alimenty skoro kazda jest durna #!$%@? z tiktoka, ktora nie pracuje i gowno umie liczac na te jedyna forme zarobku. Fajowo?
@Ferst: Dobrze powiedziane, cały czas mowa o szanowaniu rodziców, a czy tacy rodzice szanują swoje dzieci? Czy oni wpierw należycie wypełnili swoje obowiązki wobec własnych dzieci?
Za dzieciaka nie raz słuchałem jaką nie jestem ciotą, #!$%@?ą, maminsynkiem kiedy broniłem mamę przed nim


@SaintWykopek: Mirku, weź sobie przygotuj taką fajną karteczkę z napisem "I kto teraz jest ciotą i #!$%@?ą?". Wsadź do portfela i następnym razem możesz mu ukradkiem przy spotkaniu dać. Nawet w kopertę możesz wsadzić. Jeszcze pomyśli, że pieniądze mu dajesz ( ͡º ͜ʖ͡º)