Wpis z mikrobloga

Kolejny raport inwestycyjny - Marzec'22: Następny milestone osiągnięty - 200k zaliczone( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż za rollercoaster na rynku w marcu. Pikowaliśmy w dół aż nagrałem specjalny odcinek o tych spadkach na portfelu, a na koniec miesiąca wychodzimy na zielone łąki. W takich chwilach cieszę się, że moja strategia jest dość prosta - kupuję akcje na long-term. I sobie je trzymam, bo są dobre. Nie ustawiam stop-lossów, nie rozkminiam kiedy wejść, kiedy wyjść, a kiedy oszaleć. Taka zabawa nie dla mnie. Marzec krótko w liczbach:

Poprzedni miesiąc: 196 053,43 zł
Dołożyłem: +4200 zł
Ten miesiąc: 212 168,14 zł

Po więcej zapraszam do mojego podsumowania na YT.

Obserwój mój tag #wolnyarystokrata jeśli chcesz śledzić moją przygodę w dążeniu do #wolnoscfinansowa

#inwestowanie #inwestycje #gielda #finanse
wolnyarystokrataYT - Kolejny raport inwestycyjny - Marzec'22: Następny milestone osią...
  • 7
@wolnyarystokrataYT: Oczywiście. Między innymi tym różni się Cezarego Głuch od Rafała Zaorskiego, jeden pokazuje tabelki w Excelu a drugi live z nagrań. Teoretycznie dalej można ściemniać, bo nigdy nie wiemy, czy ktoś publikuje wszystkie konta. Zawsze można hedgować pozycję na innym koncie. Sytacja przypominba też spółki z NC, która przed IPO pokazuje "przejrzyste tabelki zbiorcze", a pierwszy raport weryfikuje.

EDIT: Na zamkniętych grupach, wiele szanowanych traderów i inwestorów publikuje zrzuty, żeby