Wpis z mikrobloga

Budzisz się jutro rano. Mnóstwo powiadomień i nieodebranych połączeń. Odpalasz TV, a tam uśmiechnięty Biden mówi, ze USA podjęło kroki wyprzedzające i zbombardowało nuklearnie wszystkie duże miasta w Rosji. Nie żyje już 70 mln Rosjan, a w ciągu tygodnia umrze kolejne 30 mln. Rosja nie zdecydowała się odpowiedzieć za wczasu.

Biden zdejmuje sankcje i obiecuje 500 mln rubli na pomoc humanitarna dla Rosji.

#ukraina #rosja #wojna

Jak reagujesz?

  • Humor gituwa 82.6% (247)
  • Amerykanie to ludobójcy! 17.4% (52)

Oddanych głosów: 299

  • 11
@ButtHurtAlert: @slapdash oczywiście marudy, ze scenariusz nierealny. Byłem ciekaw reakcji społecznej i tym zdaniem chciałem humanizować Rosjan. Ankieta niemiarodajne, z uwagi na potworność ostatnich wydarzeń, ale byłem ciekaw ile osób przeszłoby do porządku dziennego z największym mordem ludności cywilnej. Nawet pod wpływem emocji.

Bomba atomowa - wbrew powszechnej opinii - nie zostawia aż tak dużego śladu promieniowania


@Sebgat: nie zostawia w dłuższej perspektywie, ale jednak pierwsze 48h jest kluczowe. Plus wiatr, który zadecyduje gdzie nastąpi opad radioaktywny. Jakbyśmy mieli pecha, wiał zachodni wiatr i cały opad z tego wszystkiego poszedł na Europę to w Polsce by był nowotworowy pogrom.
Tacy Szwedzi czy Szwajcarzy to by się schowali na tydzień do bunkrów których mają tyle,
Pobierz siepan - > Bomba atomowa - wbrew powszechnej opinii - nie zostawia aż tak dużego ślad...
źródło: comment_1649381279h09P1T4pmc1QTHTljLrGsS.jpg