Wpis z mikrobloga

@Tallahasee: Napisałem żartem pod jakimś tiktokiem ukrainki że tak powinna wyglądać Polaka to bardziej niż laski zaatakowali mnie polscy prawicowcy że jak tak moge mówić
  • Odpowiedz
@se_mallo: typie, co ty za przeproszeniem pierdzielisz?
Wyjedź gdziekolwiek, albo inaczej: wyjdź ze swojej nory i zmienisz zdanie diametralnie.
We Francji ładniejsze kobiety to te ze wschodu, i to głównie półki właśnie. Tak samo w Irlandii chociażby.
Skoro tak narzekasz, to znaczy, że jesteś brudny, obslizgły i zapuszczony. I kim ty jesteś dla mnie, jak nie potrafisz poderwać polskiej kobiety.
Usuń konto i nie kompromituj się więcej.
  • Odpowiedz
@sfermentowany @meehow97 no to macie wypowiedź @seraph88 który pierwszy przed jakąkolwiek różowa rzucił się do obrony obrażając przy tym personalnie @se_mallo. Nadal wam potrzebne są ss? No i jeszcze są asy plusujace tą wypowiedź.

Też mam dziwne podejrzenie, że są to dzielni rycerze broniący honoru archetypu polki jako 8 cudu świata.
  • Odpowiedz
@Tallahasee: zamiast złości to ja widziałam na tt gdzie dziewczynyi po prostu tłumaczyły że jest to bardzo słabe zachowanie że strony Ukrainek. Nie było u mnie żadnych wojenek.

Zresztą każdy ma na tiktoki to co lubi oglądać, ty najwyraźniej patologię.
  • Odpowiedz