Wpis z mikrobloga

Swego czasu bardzo dużo oglądałem treści od V. Vikernesa na YT, bardzo lubię jego muzykę. Zajrzałem na jego Twitter i mnie zamurowało jakimi tanimi bredniami karmi swój umysł. Otóż Ukraińcy nie mają honoru bo na ich czele stoi Żyd, zli Amerykanie straszą bronią chemiczną w momencie gdy odkryto ich laboratoria biologiczne na Ukrainie ( xD ), a Polska wywoła 3 wojnę światową.
#rosja #ukraina #wojna #vikernes #bronchemiczna
  • 14
  • Odpowiedz
@Nigihayami: dlatego ja ograniczam zainteresowanie artystami tylko do ich twórczości. nie interesuje mnie co myślą i mają do powiedzenia poza swoją twórczością bo najczęściej jest tego niewiele i często brednie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nigihayami: On od dawna ma jakieś wąty do Polaków, kiedyś Polskę dał na swojej liście Top 10 najbardziej znienawidzonych państw(TM) z gównouzasadnieniem. Nie wiem, czy to prawda, ale kiedyś wyczytałem, że przerzucił się na muzykę elektroniczną, bo metal wywodzi się z rocka (a co za tym idzie i z bluesa), a to muzyka murzynów. xDDD
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: to prawda, z reguły mają albo niewiele ciekawego do powiedzenia albo uważają się za znawców w każdej dziedzinie i wygadują brednie. U niego bawi mnie dodatkowo fakt jego stylu życia rzekomo blisko z naturą itd. Ameryka zła a w nowe technologie to nic dobrego. Nie przeszkadza to gościowi mieć jedynego źródła utrzymania się z eBay, gdzie sprzedaje swoje krążki. Hipokryzja czysta
  • Odpowiedz
@M4rcinS: tak teraz tworzy głównie elektroniczna. Wychodzi mi raczej średnio, większość muzyki po 2012 to jakieś proste tracki które brzmią jak stworzone w jakimś prostym sofcie
  • Odpowiedz