Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: te bajery z simply clever wymiatają. Niedrogie, proste. A i tak wielu innych producentów do tej pory przerasta nawet zwykły haczyk na zakupy w bagażniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: no #!$%@? w Oplu Astra J były dwa haczyki składane w bagażniku w standardzie chyba. W Oplu Astra K w najwyższej wersji Elite już ni #!$%@? (można się było listwę Flex zakupić za bodajże 600 zł xD). W Skodzie Scali w wersji drugiej od dołu masz na dzień dobry chyba 4 haczyki w bagażniku + dwa wieszaki ubraniowe w kabinie. Do tego można za jakieś grosze dokupić nakładki na te
staryhaliny - @goferek: no #!$%@? w Oplu Astra J były dwa haczyki składane w bagażnik...

źródło: comment_16490222888h1uhyCGG6XBAtgESuIhZ7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bigger: ale mi wspomnienia naszły, kupiłem Alfę mega zajarany. Skończył sie płyn, chcem dolać. Co jest do hu.. po 10 min miałem dolane może z 250 ml. Temu co to wymyślił to za kare powinien wszystkim użytkownikom dolewać płyn do póki wszystkie nie zardzewieja
  • Odpowiedz
@grehna: i jak masz jedną reklamówkę z zakupami to zawiązujesz ją czy po dojechaniu do domu zbierasz zakupy które porozsypywały się po bagażniku? O ile nie wkładasz tego do jakiejś skrzynki.
  • Odpowiedz
@bigger: W puncie fl2 jeszcze się samo zamyka xd musisz jedną ręka trzymać 5l bańkę z płynem, drugą trzymać to gówno a i tak łapy masz oblane xD
  • Odpowiedz