Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#swiadomysen

Sen 1

Przebudziłem się, wstałem i poszedłem się odlać. W chwili otwierania drzwi, w ostatniej chwili zobaczyłem ciemną postać w 2 pokoju przed tym jak ją zasłoniłem drzwiami od łazienki. Pomyślałem sobie, że mi się przewidziało. Po czym zapalam światło, a przede mną pojawia się chyba ta sama postać. Nie miała twarzy, była jakby smugą. Czułem od niej mroczną energię. Po spędzeniu 3 sekund patrząc na nią, uciekłem szybko obudzić dziewczynę. Leżała na brzuchu, zacząłem ją szturchać i ja wołać. Ale się nie budziła. Gdy ją obróciłem, jej cała twarz była blada, a gałki oczne białe. Wtedy już wiedziałem, że jestem we śnie. Więc zacząłem myśleć że umiem latać i sobie latałem XD

Sen 2 taki mniej świadomy

Leżałem na kanapie, w tym czasie laska coś robiła w kuchni. Usnąłem i śnił mi się jakiś sen dziwny. Dziewczyna mnie budzi łaskotaniem, coś tam porobilismy, pogadaliśmy, opowiedziałem jej o śnie i znowu poszła do kuchni.
Po chwili się budzę, myślę co jest #!$%@?. Wołam laskę i pytam czy była tu przed chwilą, a ona że nie. Okazało się że śniłem we śnie xD
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CiemnaStronaCzlowiekaa:

Ale się nie budziła. Gdy ją obróciłem, jej cała twarz była blada, a gałki oczne białe


Uzyskałeś świadomość we śnie tak jak robi to większość osób a więc poprzez rozpoznanie jakiejś anomalii, że to co się dzieje jest niemożliwe. Rozpoznawanie tych tzw. Znaków snu jest kluczem do świadomego śnienia. Twój sen mógłby być modelowym przykładem dla mnie i dla innych jak to robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dreampilot: Właśnie z tą postacią nie byłem pewny czy ja widzę, czy mi się zdaje. Miałem też przed tym snem przygody z psychodelikami i myślałem, że to badtrip czy coś w tym stylu, dlatego poszedłem obudzić laske i jej powiedzieć że coś się #!$%@? w mojej głowie xD

Ale najbardziej mnie zszokował 2 sen, strasznie ryje banie kiedy budzisz się 2 razy. Zapomniałem dopisać, że jeszcze miałem paraliż senny w tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dreampilot: Rozpoznawanie tych tzw. Znaków snu jest kluczem do świadomego śnienia.
Można powiedzieć, że łatwo rozpoznać te znaki, przynajmniej w moich snach. Często mam sny, które nigdy by się nie wydarzyły w rzeczywistości. Ale podczas śnienia myślenie inaczej działa z jakiegoś powodu i chyba w tym rzecz.