Wpis z mikrobloga

Hej sportowe świry, przesyłam Wam aktualnie jak jem na masie 4000 kcal i makro jak na screenie.

Co będę zmieniać?/ Co zmieniłem? (#!$%@?ą mnie te moje jelita i muszę zlokalizować co mi je #!$%@? z jedzenia)

-wyjebię ten kefir na kefir nie z mleka, ale to muszę na tygodniu, bo w mojej pobliskiej biedronce nie ma nic...
-#!$%@?łem mleko, zastąpiłem tym napojem sojowym
-zmieniłem sos, bo poprzedni miał w składzie mleko

I to w sumie tyle na razie, sprawdzę czy to przez mleko i nabiał nie mam problemów (kiedyś miałem przez mleko, więc może mi to wróciło)

Później.. jeśli to nie pomoże, wejdę na bezglutenową dietę (oh oby nie)

A potem nawet nie wiem, będę się pytać trenera :).

Jakby ktoś chciał jakiś przepis, to piszcie komentarzach, podrzucę :)

Rano wstaję o 6stej i do 7:30 robię 3 pierwsze dania po czym #!$%@? do pracy.

Po siłowni na którą chodzę po pracy wracam, robię tego shake w 3 minuty wypijam i spanko :)
Także to jest najbardziej wygodny jadłospis jaki udało mi się ogarnąć :).

Smakowość? Smakowitość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1 posiłek 7.5/10
2 posiłek 9/10
3 posiłek zależy od dnia 6-9/10
4 posiłek 7/10

A no i tam w pierwszym posiłku jest jeszcze ząbek czosnku i 2x2cm imbiru + 100g marchewki, ale nie wrzucałem na fitatu, bo to #!$%@? tam kalorii ma.

(W pierwszym miesiącu wszystko było 9-10/10, ale jem to już 2 miesiąc i będę jeszcze 3ci, także wiecie jak jest xD)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#dieta #silownia #masa #zyzz
s0ngo_ - Hej sportowe świry, przesyłam Wam aktualnie jak jem na masie 4000 kcal i mak...

źródło: comment_1648993794RSUohWkRkfE23TNA4Fng1m.jpg

Pobierz
  • 10
@s0ngo_: bo po prostu ja tak mam, że muszę co 2-3 dni jeść coś innego, raz kurczak z ryżem i warzywami, raz łazanki z kapustą i kiełbachą z kuraka, innym razem jakieś spagetti z mozarellą i papryką, w dodatku jakieś pieczone ziemniaki, fit pizze z tuńczykiem, owsianki, gofry ciałkowe, ciastka białkowe, kanapki z tofu, chedarem i szynką, czy jakieś jajecznice.

W skrócie - mam z 15-20 stałych dań i robię 3
@Pozytywny_gosc: kumam, jakby mi ktoś gotował to też bym tak wolał :p , ale no tak jak pisałem, oszczędność czasu kasy to dla mnie piorytet, szczególnie czasu a no i żeby to utrzymać, bo nawet najbardziej zajebista dieta, ale nie trzymana.. jest o dupe rozbić xD pozdro i lecimmyyyyy
@s0ngo_: ale dziwna dieta xd
Ja wszystko liczę na bieżąco, ale mam też 2.2kcal do dyspozycji to trochę muszę bardziej kombinować.
Czasami kupuje w auchanie całego kurczaka, do tego ziemniaczki surówka i spoko obiad dobre makro polecam

Btw co to za lunch? Co z tego wychodzi?