Wpis z mikrobloga

Tak oglądam tego gościa w podróży po Ameryce w kamperze i naprawdę ciężko jest nie wyłączyć. Meczy strasznie. Odnoszę wrażenie ze on nic nie wie o życiu. Żadnej wiedzy o kraju w którym jest, jedzie do parku w szczycie turystycznym i dziwi się że nie ma miejsc do spania. Też to narzekanie czy na widzów czy na otaczający świat. Mam wrażenie że on nie zaznał w życiu naprawdę wielkich problemów tylko wszystko ma być łatwe i przyjemne. Jakby był rozpieszczonym jedynakiem. Nie wiem czy tylko ja mam takie obserwacje po obejrzeniu paru odcinków z tym panem?
#vlogcasha #youtube
  • 2
  • Odpowiedz
@pajtas: Jest strasznie przewrażliwiony na swoim punkcie i wszędzie widzi hejt - jak dla mnie trochę toksyczny typ i w życiu codziennym takich unikam. Jeśli chodzi o content, to miał lepsze i gorsze okresy. Teraz znowu przynudza i chyba znowu będzie jechał przez USA, więc zanosi się na kilka tygodni opowiadania o kanapkach w fast foodach i szukania miejsc kempingowych.
  • Odpowiedz
@Clermont: A nie masz wrażenia, że nie ma on jakieś takiej zaradności życiowej. Patrząc na jego kumpla Bartka - on potrafi sobie radzić w ciężkich sytuacjach. Na przykładzie : Bartek ostatnio wraca do swojej niuńki przez 3 dni lecąc a wydaje mi się, że Cash nie ogarnąłby takiej podróży.
  • Odpowiedz