Wpis z mikrobloga

ludobójstwa na około 280 mężczyznach w wieku 16-60 lat.


@Konigstiger44: kacapy cwane lisy, mężczyźni w wieku 16-60 lat na ukrainie nie są uznawani za ludzi więc to nie ludobójstwo ( ) gorzej jakby wystrzelali psy w schronisku ale do takiego okrucieństwa się chyba nie posuną.
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: takie są skutki zakazu wyjazdu mężczyzn w wieku 18-60 lat. Taki zakaz to jest średniowiecze i nikt nie przekona mnie że taki zakaz nie jest bestialski. Osobiście uważam przez to że ten Zeleński (czy jak mu tam było) to zbrodniarz.
Oczywiście nie zmienia to faktu że to Rosjanie to zrobili i to oni są mordercami, lecz czy nie jest winny również ten kto zamknie drzwi łazienki gdy ofiara próbuje
  • Odpowiedz
@Zaprzeczacz: No fajnie że można. Nie zmienia to faktu że jest to kraj na który spadają b---y. Inaczej byś śpiewał gdybyśmy mieli identyczną sytuację u nas (chociaż cholera wie czy nie będziemy mieli)
  • Odpowiedz
przepraszam, alw w dupie mam odbiór innych uchodzców. Pomyśl, przychodzi wojna do nas, nie możesz uciec, ale spoko bo orzynaimniej Twoje znajome zostana lepiej odebrane.

No k---a


@Kiper602: dobrze że ludzie myślący i rządzący na Ukrainie są w stanie spojrzeć na głębszy ogląd sytuacji. Nikt mężczyznom nie zabronił uciekać... nie wolno opuszczać kraju i nie na całym jego terytorium są działania wojenne. Można się przemieszczać wewnątrz kraju co zrobiło więcej
  • Odpowiedz
k---a leżą ciała cywili na ulicach, ewidentnie ludobójstwo orków ze wschodu, którzy są znani z tego typu praktyk a niektórzy p------ą o tym że Ukraincy święci nie są, bo zakaz wyjazdu z kraju dla mężczyzn, no trzymajcie mnie k---a bo to sie nie dzieje xD


@ryszard_lwie_serce: właśnie to samo miałam pisać, nie wiem jaki tok rozumownia mają niektóre wykopki
  • Odpowiedz
takie są skutki zakazu wyjazdu mężczyzn w wieku 18-60 lat


@Yamikaze: Czyli przyczyną masakry według Ciebie jest to, że stworzono im taką szanse, bo Ukraińcy siedzieli po prostu w swoich domach prowokując swą obecnością agresora? Nie mieszaj obu rzeczy, bo nie ma to sensu i robisz k---ę z logiki.
  • Odpowiedz
Nikt mężczyznom nie zabronił uciekać... nie wolno opuszczać kraju i nie na całym jego terytorium są działania wojenne


@dzangyl: a jak nie ma żywności, to zawsze można jeść trawę, prawda?
Oby tobie się taka sytuacja zdarzyła, ciekawe czy byś powtórzył te słowa.
  • Odpowiedz
@Rustex2: Ta powiedz mi gdzie Ci ludzie mieli uciekać? Na kraj spadają b---y, z żywnością są wielkie problemy, uciec z tego kraju i tak nie mogą, gdyż inaczej zostaną uznani za przestępców. Nie znasz powodów dla których chcieli zostać. Dodatkowo tekst "prowokując swą obecnością agresora" przekazuje między wierszami, że sami sobie byli winni.
Spadaj na drzewo kiepie. Lecisz na czarno.
  • Odpowiedz
Jesteś p----------y. Oby ciebie spotkało to samo.


@ToJestNiepojete: aha

a jak nie ma żywności, to zawsze można jeść trawę, prawda?

Oby tobie się taka sytuacja zdarzyła, ciekawe czy byś powtórzył
  • Odpowiedz