Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 20 lat, i powoli 'wchodzę' w pierwszy poważny związek. Znamy się 3 miesiące, dziewczyna jest naprawde ładna, ma poukładane w głowie, ale znając inne kobiety, swoją drugą połówkę wyobrażałem sobie nieco inaczej. Jeśli chodzi o coś poważnego, to jest ona dobrym materiałem na drugą połówkę, ale kurde, jakbym nie czuł ' tego czegoś' i się boję że ją zranię, bo ona strasznie chciałaby ze mną coś więcej, też wiem o tym od jej znajomych i naszych wspólnych. Swoją drogą, chciałbym coś do niej poczuć bo jest zajebista, ale no narazie tego nie czuje. Co robić...?

#niebieskipasek #rozowypasek #zwiazek #problem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624840122c701f9d81c333b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy od Ciebie. Raczej z tego nic poważnego nie będzie, szanse, że coś poczujesz w przyszłości są niewielkie, ale jakieś są. Możecie się albo dobrze bawić teraz, a potem mieć połamane serduszka, albo zrezygnować teraz i żałować niewykorzystanej okazji.

Zanim znajdziecie kogoś na stałe to i tak pewnie i jednej i drugiej stronie się parę związków rozwali, więc nie ma co brać tego zbyt na poważnie