Wpis z mikrobloga

Nacjonalizm to jest choroba umysłowa i jakaś komedia xD Polscy nacjonaliści oburzają się, że ukraińscy nacjonaliści czczą swojego nacjonalistycznego działacza, kiedy sami robią to samo xD Ciekawe, czy litewskie nacjoluchy też mają analogiczny ból tyłka do polskich nacjoluchów za czczenie swoich „bohaterów” xD

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi #ukraina #wojna #rosja
kezioezio - Nacjonalizm to jest choroba umysłowa i jakaś komedia xD Polscy nacjonaliś...

źródło: comment_1648902535RHtr7nvHf8xYgn3X6mNagV.jpg

Pobierz
  • 12
@kezioezio: to pakuj walizkę i wyjeżdżaj na Ukrainę. Tu chodzi o szacunek do kraju i przede wszystkim ludzi, którzy bardzo dużo robią, aby pomoc. Dodatkowo każdy się dokłada czy tego chce, czy nie, bo Ukraińcy wszytko dostają za darmo.

Moim zdaniem to był mela prosto w twarz, a nie jestem nacjonalistą.

Jaki przekaz idzie do Ukraińców w Polsce? Moim zdaniem, że mogą sobie na wszystko pozwolić…, bo głupi Polak i tak
@k-87: Czytając takie posty zastanawiam się w jakim fantastycznym świecie autor musi żyć.

Więc w Twoim świecie, Ukraińcy, którzy w ponad 90% uważają polskę za kraj bratni i przyjacielski, po kryjomu nienawidzą polaków i świadomie czczą człowieka który brał udział w mordowaniu polaków na wołyniu. I aby pokazać jak bardzo nas nienawidzą specjalnie pokazują się pod banderą która jest kojarzona z tamtymi wydarzeniami aby nas poniżyć i splunąć nam w twarz?
@Ofacet: Też nie mogę tego pojąć dlaczego tak jest, dlaczego wystawiają flagę, dlaczego zasłaniają lwy, dlaczego 2022 jest rokiem upa we Lwowie, dlaczego gloryfikują Banderę i Szuchewycza w tych czasach.

Czy w Warszawie rok 2022 jest rokiem Łupaszki i czy Polacy go gloryfikują?

Jak się dowiesz to nie zapomnij mi napisać…
@kezioezio ale ze ta dwójka to nacjonaliści i oni z flagą nacjololo udzielają wywiadu w ukraińskiej telewizji? Jak tak to spoko ale #!$%@? no nie sądzę że tak właśnie jest XD