Wpis z mikrobloga

[ #k------c #gorzkiezale #mpkzawszespoko #wroclaw ]

Ja p------ę, cebulaki, nauczcie się: z tramwaju/autobusu najpierw się WYCHODZI!

Wciskam ten j----y przycisk, następuje zwolnienie blokady i uchylenie cudownych wrót na 5cm - babiszcze już połową ciała jest w tramwaju, a jak zwrócisz uwagę, że się pcha i zachowuje chamsko, to zwyzywa cię od niekulturalnych s---------w i bolszewików.

Gdyby nie fakt, że mam kulturę osobistą, to dostałaby w pysk za wyzywanie mojej matuli...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knysha: kiedyś tak chamsko się wepchałem do autobusu, 2 laski mnie z-----y i od tamtej pory mam wyrzuty sumienia i więcej tak się nie zachowuję.
  • Odpowiedz
@krisip: Haha, beka z odpowiedzi Warszawiaków na każdy zarzut - "to słoiki"

Tak się składa, że do drzwi pchają się babska 50+ lat, twierdzisz, że one tu sobie przyjechały na studia?
  • Odpowiedz
to najczesciej #sloiki nie wiedza bo pierwszy raz moga wsiadac wszystkimi drzwiami a nie tylko przodem jak w pks i glupieją ;)


@krisip: Głupoty p--------z. Najczęściej wpychają się stare prukwy.
  • Odpowiedz
@knysha: niestety, jedyny sposób na takie typy, to jest wychodzenie na chama i nie przejmowanie się, że stoi na drodze. Najlepsze jest to, jak się ustawiają te debile przy drzwiach zostawiając przejście dla jednej osoby, która musi się przeciskać, przez co wychodzenie z autobusu zajmuje 2x więcej czasu, niż jakby dali przejść i spokojnie weszli, ale nie trzeba zatarasować przejście i w--------ć się w trakcie jak ludzie wychodzą, bo trzeba
  • Odpowiedz
@knysha: Mnie osobiście bardzo irytuje, gdy widzę nadjeżdżający zapchany autobus i muszę stać dosłownie wgnieciona w drzwi, a okazuje się, że tak naprawdę jest od c---a miejsca w środku, ale banda debili musi się gromadzić przy drzwiach, a żeby dostać się do środka trzeba przepraszać miljony ludzi albo pchać się i czekać na zlinczowanie. N-----A!
  • Odpowiedz