Wpis z mikrobloga

@gorzki99: chłopie, ale to nie ja pisałem. Czy ty potrafisz połączyć kropki? Ja wiem, że w prawackim świecie stosuje się odpowiedzialność zbiorową. Ale skończ podstawówkę to porozmawiamy. I weź tabletki, bo serio coś jest nie tak
  • Odpowiedz
typie tak mówi fragment, który podałeś.


@Krejziismylife: Fragment który podałem definiował kiedy można uchodźcę wywalić z kraju do którego przyszedł.
W jaki sposób to mówi, że status uchodźcy jest globalny?

Ja wiem, że intelektem nie grzeszysz, ale niskie IQ i pamięć
  • Odpowiedz
zaznacz proszę granicę Syrii z Polską. Ja zaznaczyłem granicę z Ukrainą


@piotrek3016: @Zendemion: Brawo mireczki, dostaliście ponad 4500 za najgłupszy argument w temacie uchodźców. Czyli według cymbałów, którzy to pulsują, to Ukraińcy mogą uciekać, tylko do krajów z którymi graniczą, a dalsze kraje jak np Niemcy już nie muszą nikogo przyjmować, bo przecież nie mają granicy z Ukrainą xD
  • Odpowiedz
Podaj cytat, czekam.


@Wiesmin: podziwiam cierpliwosc. koles nie odroznia pojecia "wyjazd z kraju objetego wojna" od "wyjazd z bezpiecznego kraju"

Ciezko sie spodziewac merytorycznych argumentow
  • Odpowiedz
o Ukraińcy mogą uciekać, tylko do krajów z którymi graniczą, a dalsze kraje jak np Niemcy już nie muszą nikogo przyjmować, bo przecież nie mają granicy z Ukrainą xD


@grzsci: brawo mireczku. dostales nagrode za glupote.

Bo nie rozrozniasz ze ukraincy moga dalej jechac. Przekraczajac granice na przejsciach. Jak pojada dalej to staja sie migrantami a nie uchodzcami. I jak inny kraj chce ich przyjac to nie ma tematu

Migrantow
  • Odpowiedz
@Ledlea Kwii kwiii bo to som kobiety! Tylko kobiety się liczom kwii.
No wiadomo, kto to widział żeby facet mógł uciec.
Temu zbrodniarzowi wojennemu Ziołunskiemu czy jak to tam się pisze też wszyscy przyklaskują w tej sprawie, wiadomo faceci muszą zostać i walczyć za ten ukraiński czy syryjski syf.
  • Odpowiedz
dlaczego mają zostać w Polsce?


@dzangyl: Bo k---a dlatego xD

ale dlaczego my mamy przyjmować syryjskich uchodźców. Graniczymy z Syrią czy o co chodzi?


Dlaczego Niemcy mają przyjmować Ukraińskich uchodźców, przecież nie graniczą z Ukrainą? xD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Nic nie wskazałeś.
Ja dawałem linki do opracowań i wskazałem konkretne artykuły Konwencji Genewskiej. Ty, w tym czasie, jedynie obrażasz.

Czyli według cymbałów, którzy to pulsują, to Ukraińcy mogą uciekać, tylko do krajów z którymi graniczą, a dalsze kraje jak np Niemcy już nie muszą nikogo przyjmować, bo przecież nie mają granicy z Ukrainą xD

@grzsci: Mogą uciekać gdzie chcą, jednak obowiązek ich przyjęcia mają jedynie kraje
  • Odpowiedz
Bo nie rozrozniasz ze ukraincy moga dalej jechac.


@gorzki99: uchodźcy Syrii też mogą dalej jechać i co teraz? xD

Migrantow mozna chciec przyjmowac albo nie. Uchodzcow trzeba przyjmowac bo takie jest prawo.


Ale według cymbałów w tym wpisie każdy kraj który nie graniczy z Ukrainą może odmówić przyjęcia uchodźców z Ukrainy. Spoko, ale nie chcę nic słyszeć od tych ludzi z takim poglądem, gdy inne kraje faktycznie postawią tak zrobić
  • Odpowiedz
wskaż fragment, który mówi, że tylko te graniczące mają obowiązek.


@Krejziismylife: Wskaż cokolwiek co mówi, że kraje niegraniczące mają taki obowiązek.

Odpowiedz mi chociaż na to pytanie.
Czy jak zakazane będzie wychodzenie z domu między 22, a 6 rano, to czy możesz wyjść z domu o 15?
  • Odpowiedz
uchodźcy Syrii też mogą dalej jechać i co teraz? xD


@grzsci: I mogą zostać nie przyjęci.

Ale według cymbałów w tym wpisie każdy kraj który nie graniczy z Ukrainą może odmówić przyjęcia uchodźców z Ukrainy. Spoko, ale nie chcę nic słyszeć od tych ludzi z takim poglądem, gdy inne kraje faktycznie postawią tak zrobić i zostaniemy z kilkoma milionami uchodźców, bo inni się na nich wypną.

Mogą, a my możemy ich za
  • Odpowiedz
Spoko, ale nie chcę nic słyszeć od tych ludzi z takim poglądem, gdy inne kraje faktycznie postawią tak zrobić i zostaniemy z kilkoma milionami uchodźców, bo inni się na nich wypną.


@grzsci: No jak sie wypna to bedziemy mieli problem. I co z tego?

Gamonie (a takze Ty) nie rozrozniaja 2
  • Odpowiedz
@Wiesmin: jakie podałeś? Podałeś fragment, który mówi, że ja mam rację.
No podaj no. No jak jesteś taki mądry. Wystarczy 1 fragment żeby mnie zaorać i żebym się zamkną. Zamiast tego rzucasz frazesy, próbujesz obrażać, i podajesz mi na tacy argumenty przeciwko sobie. No podaj ten akt prawny.
  • Odpowiedz
No jak sie wypna to bedziemy mieli problem. I co z tego?


@gorzki99: Przecież napisałem, że dla mnie spoko, tylko jeśli coś takiego się wydarzy, to nie chcę słyszeć od takich jak Ty ani słowa krytyki na kraje, które tak zadecydowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz