Wpis z mikrobloga

To nie bzdura. Jeśli przychodzisz z bezpiecznego kraju, to kraj do którego wszedłeś ma pełne prawo Cię wywalić.


@Wiesmin: Syria jest bezpiecznym krajem? A zapisu który wrzuciłeś chyba po prostu nie czytałeś xD Jak najbardziej mogą się ubiegać o status uchodźcy w innych krajach niż sąsiednie, nie ma zapisu, że to niedozwolone. Jesli chodzi o sytuację z Białorusią to wręcz ten zapis mówi, że polska SG łamała prawo wyrzucając do
  • Odpowiedz
co ty tam #!$%@? lewaku? xD Że wam lewaczka nie jest wstyd wypisywac takie bzdury. Chociaż w sumie życie w ciągłym wstydzie i nieprzyzwoitości macie we krwi.


@ROCKNROLLLA: typowa dyskusja z prawakiem xd
  • Odpowiedz
Syria jest bezpiecznym krajem?

@szybki_zuk: Syria nie graniczy z Polską, czy w ogóle z Europą, więc czemu o niej mówisz.
Istotny jest kraj z którego przychodzisz, czyli jeśli przechodzisz z Białorusi do Polski, to to, że pochodzisz z Syrii nie ma znaczenia. Istotne jest to czy zagraża Ci coś w Białorusi.

A zapisu który wrzuciłeś chyba po prostu nie czytałeś xD Jak najbardziej mogą się ubiegać o status uchodźcy w innych krajach niż sąsiednie, nie ma zapisu, że to niedozwolone.

Nigdzie nie twierdzę inaczej. Zapis mówi kiedy nie wolno
  • Odpowiedz
@FlasH: Proste pytanie, czy przyjęcie uchodźców rozwiązuje ten problem. Odpowiedz jest jasna: NIE. Bo to nie jest kwestia uchodźctwa tylko atak destabilizcja państwa. Z ilu kolejnych krajów będziemy przyjmować uchodźców, po co wiec w ogóle sa granice.
  • Odpowiedz
@Zendemion: zaznacz w granicę z Holandią. Podobno Holandia zła, bo przyjęła tylko 0,24186567056kraińskich uch


@FlasH: Kto tak mówi? Po pierwsze nikt ich nie wygania do tej Holandii i Ukraińcy jak chcą mogą zostać PL. Po drugie znaleźli się w strefie Schengen legalnie wiec legalnie mogą jechać nawet do Lizbony. Nadal nie widzisz różnicy czy tylko grasz głupka?
  • Odpowiedz
@Wiesmin: mam ci udowodnić, że powołujesz się na prawo które nie istnieje? masz wyżej. cały wątek cię orają tutaj wykazują twoją głupotę, a ty dalej swoje. Idź przeczytaj dokładnei dokument na który się powołujesz.
  • Odpowiedz
@Zendemion: Przepisy wyraźnie uwzględniają przybycie samolotem (część przekracza granice drogą powietrzną), a nawet fakt połączenia morskiego krajów z dostępem do akwenów wodnych. Dlatego obywatele państw-wysp też mogą być emigrantami. W przeciwnym razie nie mieliby możliwości nie mając granicy lądowej. Zacznij myśleć.
  • Odpowiedz
Syria nie graniczy z Polską, czy w ogóle z Europą, więc czemu o niej mówisz


@Wiesmin: Bo o tym jest ta nitka? xD

Istotny jest kraj z którego przychodzisz, czyli jeśli przechodzisz z Białorusi do Polski, to to, że pochodzisz z Syrii nie ma
  • Odpowiedz
mam ci udowodnić, że powołujesz się na prawo które nie istnieje?


@Krejziismylife: Masz udowodnić to co twierdziłeś. Przypomnę.
Ja:

Ty twierdzisz, że jak ktoś jest uchodźcą w kraju X, to jest nim na
  • Odpowiedz
Przepisy wyraźnie uwzględniają przybycie samolotem (część przekracza granice drogą powietrzną), a nawet fakt połączenia morskiego krajów z dostępem do akwenów wodnych. Choćby dlatego, jak obywatele państw-wysp też mogą być emigrantami. W przeciwnym razie nie mieliby możliwości nie mając granicy lądowej. Zacznij myśleć.


@NiespodziewanaRiposta: Brawo ty. Zacznij myslec

Ile samolotow z uchodzcami wyladowalo w
  • Odpowiedz
Nie jesteś orłem XD


@Krejziismylife: nie to co Ty. Mam poglady ktore jeden okresla jako lewackie a inny jako prawackie. To kim w koncu jestem?

Zdecydujcie sie bo to nie jest tak ze raz komus pasuje jedno raz innemu drugie. Moje poglady sa takie same caly czas. NIe moga buc prawacki i leaci jednoczesnie.
  • Odpowiedz