Wpis z mikrobloga

Mogą, a my możemy ich za to oceniać. Ty nie rozróżniasz obowiązków wynikających z prawa międzynarodowego od poglądów.


@Wiesmin: No to przecież nas też ocenili jako rasistów, więc o co mirki mają problem?
  • Odpowiedz
Przecież napisałem, że dla mnie spoko, tylko jeśli coś takiego się wydarzy, to nie chcę słyszeć od takich jak Ty ani słowa krytyki na kraje, które tak zadecydowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grzsci: I wierz mi lub nie ale odemnie nie uslyszysz.

Natomiast ja caly czas slysze porownywanie uchodzcow wojennych do migrantow.
I nwet powolywanie sie na prawo ktore to
  • Odpowiedz
Dlaczego Niemcy mają przyjmować Ukraińskich uchodźców, przecież nie graniczą z Ukrainą? xD


@grzsci: xD bo są w UE xD i działa pewien mechanizm solidarnościowy xD żeby jakoś rozlokować część uchodźców z Ukrainy którzy trafili do państw z UE sąsiadujących z Ukrainą xD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Podałem, ale jesteś za głupi by to zrozumieć i nie potrafisz odpowiedzieć na dziecinnie proste pytanie. Jeśli nie zgadzasz się z moim argumentem to go obal. Nie bo nie, po skończeniu przedszkola, nie jest już argumentem.
  • Odpowiedz
@Wiesmin: nie podałeś, podałeś fragment który mówi to co ja .

Oj, słoma z butów wychodzi. Wiedziałem, że nie powiesz nic mądrego. Ale teraz też wiesz, że jesteś prostakiem z gimnazjum
  • Odpowiedz
xD bo są w UE xD i działa pewien mechanizm solidarnościowy xD żeby jakoś rozlokować część uchodźców z Ukrainy którzy trafili do państw z UE sąsiadujących z Ukrainą xD


@dzangyl: A jak jeden kraj UE wpuści do siebie uchodźców z Syrii i będzie chciał, żeby reszta krajów UE pomogła i przyjęła część do siebie, to rozumiem, że ten mechanizm solidarnościowy magicznie przestaje działać? xD
  • Odpowiedz
@Wiesmin: chłopie zlituj się. czytaj co piszesz, naprawdę no. Weź fragment który podałeś i czytaj. Bo to niesamowicie niesmaczne, że mówisz o mnie, że jestem głupi nie potrafiąc przeczytać tego co wysyłasz. Miej odrobione godności
  • Odpowiedz
A jak jeden kraj UE wpuści do siebie uchodźców z Syrii i będzie chciał, żeby reszta krajów UE pomogła i przyjęła część do siebie, to rozumiem, że ten mechanizm solidarnościowy magicznie przestaje działać? xD


@grzsci: z tego co mi wiadomo Syria nie graniczy z państwami UE, dlaczego więc jakieś państwo z UE miałoby ich przyjmować i z jakiego powodu inne kraje UE miałyby im w tym pomagać?
  • Odpowiedz