Wpis z mikrobloga

Za wpisem @dosprzet stąd

Jakiego Polska ma #!$%@? farta xD Cała EU ma problemy z pracownikami przez starzejące się społeczeństwo więc sprowadza sobie ludzi z krajów Afryki, i Bliskiego Wschodu, których jedyną organizacją, to jest organizacja gangów w Szwecji czy Francji, albo molestowań w Niemczech(Nie ma tutaj co dawać xD bo za tymi "incydentami" kryją się prawdziwe, ludzkie tragedie). W Polsce, oczywiście problemy te same, niektóre analizy twierdzą, że za 3 lata w Polsce głównym problemem w dalszym rozwoju gospodarki będzie po prostu brak pracowników, i co? I jak z nieba spadają nam uchodźcy z Ukrainy xD Mało tego Ci ludzi sami zaczynają się organizować, no i jak przystało na cywilizowanych ludzi, organizują pomoc prawną, NAUKĘ JĘZYKA POLSKIEGO, kumacie?! Na zachodzie podatnicy płacą podatki, żeby tych uchodźców nauczyć liczyć, nie mówiąc już o języku, a my dostajemy to w pakiecie, ba jeszcze mają zamiar organizować imprezy z kultury ukraińskiej. Wiem, że są tutaj tacy ludzie, którzy myślą, że takie stowarzyszenia, czy imprezy to jakieś sekty, gdzie Polaków będą widłami ganiać, nic bardziej mylnego! Jak mawiał Radek Kotarski. Takie imprezy #!$%@?ą się otwartością z ludnością tubylczą więc można będzie wpaść na jakiś ukraiński barszczyk, i posłuchać "Hej sokoły". Ba! Ci ludzie sami o tym piszą "chcemy być częścią polskiego społeczeństwa" . To nie wszystko, kiedy na zachodzie np. w Danii muszą już wywalać nierobów z różnych krajów nieeuropejskich ;) bo po prostu sobie mądrzy Duńczycy obliczyli, że im się to nie zwróci przez najbliższe...nigdy xD To u nas ci ludzie sami! mają zamiar organizować sobie pracę, czyli de facto dokładać w podatkach na nasze całe społeczeństwo, i to wszystko kiedy groził nam kryzys demograficzny, którego po prostu nie dało się odwrócić...no co za #!$%@? fart xD

PS. Nie pochwalam wojny, i jest mi szczerze przykro z powodu tego co spotkało ich, jaki, i ich kraj, ale wydarzeń, które już miały miejsce nie odwrócimy, więc cieszę się, że niektórzy z nich znaleźli dom w Polsce, i to z korzyścią dla nas Polaków :)

#polska #ukraina #wojna #ekonomia #demografia no i chyba trochę #polityka
Pobierz R.....l - Za wpisem @dosprzet stąd

Jakiego Polska ma #!$%@? farta xD Cała EU ma pr...
źródło: comment_1648833616kif1YNVxWvdAC0bKHlvpXQ.jpg
  • 47
@Satan696: Powiem szczerze, że wydaje mi się to co napisał @KrzysztofWu: jest tutaj podsumowaniem tego wszystkiego. Po tym wszystkim co odwaliliśmy dobrego, dla nich to już nawet nic nie musimy robić za bardzo czy pokazywać bo karma wraca ;) Jedyne co to, żeby ludzie prości pokroju "they took our jobs" tego nie #!$%@?...no albo ludzie z elit ale po prostu głupi jak na przykład marszałek senatu Grodzki xD Do tej
Pobierz R.....l - @Satan696: Powiem szczerze, że wydaje mi się to co napisał @KrzysztofWu: je...
źródło: comment_1648836301fjBvREZ9qsimF4byYPdg2V.jpg
@RexxarHell to samo pomyślałem jak zaczęli podawać liczby ludzi którzy do nas uciekli. #!$%@?, jakby państwem można było grać w automaty to mamy prawdziwy Jackpot.

No ale żeby to zrozumieć trzeba myśleć trochę dalej niż od poniedziałku do piąteczka piątunia i najlepiej browarka przy Familiadzie w niedziele.
@rkore: No po tym wpisie z tej grupy czy akcjach gdzie grabili ulice widać, że trafiliśmy jak napisałeś Jackpota. No fart w #!$%@? xD PiSowcy już po cichu szykowali się do sprowadzania ludzi z Bengladeszu, a tutaj dostajemy spoko zameczków Ukraińców co sami się będą uczyć Polskiego, i zbijać z nami piąteczki, i szkalować kacapów xD
@RexxarHell: Kiedy Merkel doprowadziła do katastrofy humanitarnej w Niemczech, Niemcy same chciały obdzielać kwotami socjalturystów inne kraje europejskie. Teraz, Niemcy z kolei lobbują za rozdzieleniem obecnych imigrantów, bo im przepada okazja w postaci ludzi pracujących i z (wschodnio)europejskiego kręgu kulturowego. Enough said:)

Na razie jesteśmy chronieni tym, że m.in Polska blokowała określenie jakie to kwoty uchodźców każdy kraj powinien dostać w przypadku relokacji. Nie wiem, kto, ale brawo. Dzięki temu Niemcy
Pobierz empty_silence - @RexxarHell: Kiedy Merkel doprowadziła do katastrofy humanitarnej w N...
źródło: comment_1648837451hQ0nA9xB2nmzxIt7JA6sUC.jpg
@RexxarHell: Można ten apel interpretować na dwa sposoby.

1. Taki jak piszesz.
2. Organizują się, aby walczyć o swoje prawa "chcąc zachować kulturę etniczną i tradycję". Czyli nie chcą się polonizować i w tym celu tworzą własne organizacje na razie kulturalne. Ale można się spodziewać, że z biegiem czasu będą to organizacje polityczne. Działalność polityczna zaś służy do zdobycia udziału we władzy.

Na mój gust bardziej pasuje mi tu ten drugi
@oydamoydam: Moim zdaniem przyszlosci nie mozemy przewidziec ale nalezy jednak dac Ukrainca kredyt zaufania poniewaz mielismy ich spora grupe przed wojna i nie bylo problemow jak z arabami w szwecji.
@empty_silence: No to teraz rozumiem dlaczego Jarosław nie zgodził się na relokację. Nie dlatego jak podają niektóre media np. Onetowy "Stan po burzy", że jest tak dumny, że nie chce pomocy. Tylko, że w raz z zgodą na tą relokację dostaniemy panów z Afryki, tak?
@oydamoydam: Nie masz racji, co prawda w Polsce jest o wiele mniej ludzi z Brazylii, ale mam akurat dziewczynę Brazylijkę, więc coś na ten temat
mielismy ich spora grupe przed wojna i nie bylo problemow jak z arabami w szwecji


@Satan696: Niestety historia jest taka, ze mieliśmy w Polsce gorsze problemy z Ukraińcami niż są dziś w Szwecji z Arabami. Arabowie z pomocą terroru nie walczą tam o swoje prawa.

Ciekawe czy Ukraińcy będą próbowali jak przed wojną przejąć polski kościół prawosławny i grekokatolicki. Udało im się to zrobić w czasie okupacji, ale tylko do czasu
No to teraz rozumiem dlaczego Jarosław nie zgodził się na relokację. Nie dlatego jak podają niektóre media np. Onetowy "Stan po burzy", że jest tak dumny, że nie chce pomocy. Tylko, że w raz z zgodą na tą relokację dostaniemy panów z Afryki, tak?


@RexxarHell: Kwestia kwot relokacji była tematem jeszcze przed wojną; tylko to, że nie udało się ustalić kwot, ochroniło nas przed bywalcami greckich obozów. Polska i jeszcze jakieś
@oydamoydam: Czytaj uważnie, proszę Cię. Przecież napisałem w pierwszym wpisie wyraźnie, że na dniach kultury Ukraińskiej pewnie napijesz się barszczu i posłuchasz "Hej sokoły". A ten późniejszy wpis to jest opis z dnia kultury Brazylijskiej przecież się nie tańczy samby na Ukrainie c'mon! xD
Peturli


@RexxarHell:

W czasie wojny polsko-bolszewickiej stan sił po stronie polskiej:

Wojsko Polskie II RP - 360 tys. wojska, 738 tys. rezerwy
Armia Czynna Ukraińskiej Republiki Ludowej - ok. 15,5 tys. wojska
3 Armia Rosyjska w Polsce - ok. 8,5 tys. wojska

Czy nasza zdrada polegała na tym, ze nie wywalczyliśmy za samych Ukraińców wolnej Ukrainy?
Czytaj uważnie, proszę Cię. Przecież napisałem w pierwszym wpisie wyraźnie, że na dniach kultury Ukraińskiej pewnie napijesz się barszczu i posłuchasz "Hej sokoły". A ten późniejszy wpis to jest opis z dnia kultury Brazylijskiej przecież się nie tańczy samby na Ukrainie c'mon! xD


@RexxarHell: Mój wpis był w tym kontekście sarkastyczny. Nie uważam bowiem, ze Ukraińcom chodzi tylko o propagowanie ich kultury, wyraźnie piszą o samopomocy i ochronie/walce o swoje prawa:
Czy nasza zdrada polegała na tym, ze nie wywalczyliśmy za samych Ukraińców wolnej Ukrainy?


@oydamoydam: Nie, zdrada polegała na tym, że podpisaliśmy z nimi sojusz, którego nie dotrzymaliśmy. Skoro ich armia była na tyle słaba, że się nie opłacało ich bronić to się nie podpisuje sojuszu, żeby później go nie respektować. Jak zachód zrobił z nami to samo to hurr durr zdrajcy, no ale my to zachowaliśmy się przyzwoicie. No nie.