Wpis z mikrobloga

Moje #koty chyba uznały, że #dzieci są w porządku, a najmłodszy ze stada zasługuje na szczególne względy i należy go pilnować.
Nawet, jeśli uzurpujący sobie miano przywódcy @enron odprowadza Młodego do jakiejś obcej pani na którą mówi "niania", to trzeba sprawdzić czy na pewno robi to dobrze i czy Młody jest tam dobrze traktowany.

Niania mieszka na tym samym osiedlu. Obie koty (czasami tylko jedna bierze dyżur) zawsze odprowadzają mnie i dzieciaka jak tam go zaprowadzam. Potrafią za nami wejść do mieszkania, zrobić obchód i wyjść. Potem, za dnia, kręcą się w pobliżu jej domu i czasami zaglądają - a gdy żona go odbiera, to też zawsze ma ogoniaste towarzystwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam chyba koty ze shackowanym softem i wgranymi elementami DOGmode xD

Pobierz enron - Moje #koty chyba uznały, że #dzieci są w porządku, a najmłodszy ze stada zasł...
źródło: comment_1648817251Q8odJG9eEWB2UZ1Yksl7w2.jpg
  • 4
@enron: Moje koty wychodzą ze mną na spacer po lesie, same się daleko od domu nie zapuszczają ale jak idę na spacer to zawsze trzymają się w bezpiecznej odległości do 20m. Zwiedzają w ten sposób nowe tereny bez obawy zgubienia się, zdecydowanie mają dog-mode, no i zaprzeczają obiegowym opiniom ze koty to głupie są.