Wpis z mikrobloga

I jak tam neuropki? Konfa pod progiem? Partia zdelegalizowana? XD
Ja p i e r d o l e ale wstyd XD tyle robienia z siebie błaznów przez cały miesiąc, zwoływania się do "znalezisk", śmiesznych wpisów na Mirko i jedyny zauważalny efekt tej waszej dzialnosci jest taki że białkowi spadły wejścia na portal XD
Ale wiecie co wam powiem.... Tak w głębi serca to mi was autentycznie po ludzku żal, bo nic tak nie podcina skrzydeł jak fakt że tyle wysiłku włożonego w jakis projekt nie przynosi żadnego efektu. Założę się że czujecie się teraz jak ci wszyscy oszukani rosjanie marznący gdzieś w okopach: miał być sukces w 2 dni a jest głód i śmierć w błocie.
XD
Nawet was trochę polubiłem i gdyby była okazja wyszedłbym z wami na piwo pośmieszkować ale niestety nie za bardzo będzie to możliwe bo nie zadaje się z neckbeardami, suchoklatesami i pozostałym dziwolągami jakie można znaleźć w waszych szeregach

#neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kolega_z_sasiedztwa: dla mnie to zawsze był portal że śmiesznymi kotami ¯\_(ツ)_/¯. To Ty coś gadasz o wysyłaniu pod próg czy delegalizacji

I tak, od prawie 2ch miesięcy jestem przykuty do łóżka, od antydepresantów spać nie mogę to i siedzę tu i na redditach po 22h na dobę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja p i e r d o l e ale wstyd XD


@kolega_z_sasiedztwa: Zgadza się, to wstyd. Ale nie dla krytyków Konfederacji, a dla ich ślepych wyznawców. No bo jeśli takie kompromitacje w związku z wojną, jakie serwuje nam Konfa, nie wpływa znacząco na wyborców Konfy, to najwidoczniej są już zupełnie odklejeni.

Zresztą nikt nie ma złudzeń, że nawet jak spadnie poparcie Konfederacji, to byli sympatycy Konfy najpewniej zasilą elektorat PiS-u.
jakimiś bzdetami "krula" którego nawet w konfie niewiele osób traktuje poważnie


@kolega_z_sasiedztwa: No właśnie to jest w Konfederatach najgorsze, że twardo stoją przy krulu, nawet gdy pieprzy jak potłuczony. Dla mnie zupełnie niezrozumiałe zjawisko.

Poważny polityk powinien odpowiadać za każde wypowiedziane przez siebie słowo oraz mieć jaja przeprosić, gdy powiedziało się jakąś bzdurę. Krul pluje wam w twarz, a wy nic z tym nie robicie. Wy nawet jesteście tego świadomi. Jakie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kolega_z_sasiedztwa:

no i widzisz sam padles ofiarą neuropejskiej propagandy... Cały miesiąc wypok spamowany jest tylko 2 tematami: jakimiś bzdetami "krula" którego nawet w konfie niewiele osób traktuje poważnie i szurskimi wpisami bustowskiego którego konfa już rok temu wypierdo li la z partii to musi być bardzo biednie z tą ilością kompromitacji


Korwin i Braun to dalej najbardziej kojarzeni z Konfederacją politycy, musi się u was nieźle palić pod dupami, skoro już
Pobierz renkaboga - @kolegazsasiedztwa: 
 no i widzisz sam padles ofiarą neuropejskiej propag...
źródło: comment_16488133239PvjR68RL13d2HT1fxCLnQ.jpg