Wpis z mikrobloga

@marek-krakow: ale się rynek zaskoczy, gdy ekonomia wskoczy na właściwe tory i nie będzie ujemnych stóp procentowych.

Jak to możliwe, żeby osoba z kredytem była przed tym co żyje za swoje. Niepojęte i jak RPP nie zadziała zawczasu to będzie ostatnia kadencja tej partii i prezesa Glapińskiego. Ludzie mają po dziurki w nosie podwyżek. A społeczeństwo w ogromnej większości żyje za swoje nie finansując banków, więc nie pozwoli siebie okradać poprzez
@marek-krakow: @emeig: Ale właśnie to wy pisowcy chcecie za darmo mieszkania, nie bierzecie pod uwagę rynku. Wolicie gospodarkę centralnie sterowaną i jedyny ratunek jaki jest dla was to pis który podniesie stopy, żeby was było staćna nieruchomości.

Przecież wy z PiSu jesteście, a przynajmniej macie takie same socjalistyczne poglądy. Mieszkanie obowiązkiem a nie dobrem XD
@Kiedysbedeczerwonka: what xD a kto powiedział, że chcę za darmo mieszkanie albo tym bardziej czemu sprowadzasz rozmowę do polityki?

ja np. chcę normalnie wycenione mieszkania za normalne pieniądze adekwatne do oferty. nie jestem za wspieraniem banków i brania wysokich kredytów konsumpcyjnych (czytaj hipotecznych). jestem za kredytami inwestycyjnymi (te będą miały dobre warunki, jeśli ukróci się zbędny konsumpcjonizm - gospodarka wtedy zyskuje, bo podmioty przynoszą na rynek dobro poprzez wzrost jakości, większą
@Kiedysbedeczerwonka: hmm tylko nie rozumiem, zaatakowałeś nas tu na forum personalnie zarzucając mi / nam jakąś przynależność i dorabiając całą ideologię do tego.

100% społeczeństw na świecie chce mieć więcej za mniej, nawet plemię Kunga Bunga w środkowej Afryce. Nie każdy widzi w kredycie zbawiciela świata i rozwiązanie problemów oraz marzeń ;P

I chyba nie widzisz, że dostęp do taniego kredytu znacznie obniżył możliwości nabywcze społeczeństwa do zapewnienia godziwych warunków życia
zaatakowałeś nas tu na forum personalnie


@marek-krakow:

to naganiacz-oszołom.


@emeig: Atak personalnie? Stwierdziłem tylko, że macie poglądy pisu, gospodarka centralnie sterowana, mieszkanie obowiązkiem a nie dobrem. Czy to, że jesteście pisowcami jest obrazą?

czy może atakiem osobistym jest to co napisał
@marek-krakow:

to naganiacz-oszołom.


?? Strasznie łatwo was orać, ja się nie dziwię, że nie macie mieszkań

I chyba nie widzisz, że dostęp do taniego kredytu znacznie obniżył możliwości
@Balactatun: Ale co po stopach, nawet jakby miały być ponad inflację jak oprocentowanie obligacji rządowych i depozytów w bankach to ledwo połowa stopy referencyjnej? Tak samo po co podnosić stopy jak rząd drukuje kolejne pieniądze jako kiełbasę wyborczą, a w kontrolowany przez państwo gigant paliwowy nabija sobie rekordowe marże wpływając na napędzanie inflacji rekordowymi cenami paliwa? Albo się walczy z inflacją albo oficjalnie niech rząd przyzna że ma to w dupie.
Kredyciarze: Za dużo, giniemy!!!!


@marek-krakow: Ale wy wykopki to jestescie fajni. Oberwie całe społeczeństwo nie tylko kredyciarze. No ale lubicie sie podniecać że ktoś ma kredyt i bedzie mu gorzej niż tobie. Takie to polskie.

Albo się walczy z inflacją albo oficjalnie niech rząd przyzna że ma to w dupie.


@kubson93: nie mów im bo to debile wyprawe z IQ. Oni nie rozumieja ze podwyższanie stóp bez ciecia wydatków gówno
Ale wy wykopki to jestescie fajni. Oberwie całe społeczeństwo nie tylko kredyciarze. No ale lubicie sie podniecać że ktoś ma kredyt i bedzie mu gorzej niż tobie. Takie to polskie.


@iredbox: mieści się w twoim zakutym, kredyciarskim łbie, że ktoś może mieć oszczędności i cieszyć się z normalizacji polityki pieniężnej? Tak oberwałem, że ostatnio bank zaczął mi płacić prawie 2k miesięcznie za trzymanie w nim kasy.
cieszyć się z normalizacji polityki pieniężnej? Tak oberwałem, że ostatnio bank zaczął mi płacić prawie 2k miesięcznie za trzymanie w nim kasy.


@marek-krakow: ahahhahahaha Wibor ponad 5% a ty ile masz na lokacie? 1%? :DDDDD Jak lubisz byc ruchany to chwal glapę dalej :D

Inflacja 10 % lokata na 1% a wykopek sie ceiszy że MA Z TEGO POTENŻNOM KASE :DDDDDD
i jak tu się nie cieszyć, że zaczęło się golenie kredyciarskich ćwierćmózgów?


@marek-krakow: patrzac na twoje wpisy jednak szkoda mi ostatnich 30 lat transformacji bo jak widać polaczkowatośc wiecznie żywa, #!$%@? somsiadowi #!$%@? hehe.

Czekma aż dorośniesz i twoja mam straci prace bo temu CWIERCMOZGOWI pracodawcy dojebia rate taka ze zamknie biznes.