Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobre miejsca na pierwszą randkę na tinderze? Najbardziej oklepane miejsca typu kawiarnia nie zbyt mi pasują, bo nie piję kawy. Obiad jest trochę dziwny na pierwszą randkę. Przyznam, że sam lubię spacery w cichych miejscach, ale zakładam, że różowa będzie się bać iść na spacer do lasu z randomem xD

#tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #pytanie #zwiazki #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6245daf6ddbaf3b984e3094d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że ich cipki delikatnie wibrują.. 'Zoo?
nie wiem czy wiesz ale w kawiarni jest nie tylko kawa do picia XD


@Mirka007: Ja tam nie ogarniam co ludzie lubią w kawiarniach. Jak dla mnie trochę sztywna atmosfera. Ale niektórzy lubią. Osobiście preferuję pub/bar lub spacer w parku. A w moich okolicach wiejskich to maczek jest dobrym wyborem.