Wpis z mikrobloga

#polska #polityka #bekazpisu ##!$%@? #neuropa #wojna #rosja

Najnowsze wydanie Gazety Pisowskiej, a co w nim jest to nawet nie będę komentował xD

Wołam także #4konserwy, bo o ile Braun śmierdzi rusofilią, to nikt mnie nie przekona, że Putin zrobiłby akurat jego premierem xD Prędzej PiSiaczków bym podejrzewał o błaganie na kolankach aby pozwolił im zostać oficjalną dyktaturą pod swoim protektoratem.

https://twitter.com/GrussyKonrad/status/1509416312321286145
Pobierz Khaine - #polska #polityka #bekazpisu ##!$%@? #neuropa #wojna #rosja

Najnowsze wyd...
źródło: comment_1648732720MpHNmR74nzF1ggpp6GUIS4.jpg
  • 17
Konfabulacji można wiele zarzucać ale nie udział w takim rządzie.


@El3xetor: Też w różne rzeczy o Konfie mogę uwierzyć, ale nie w to że by poszli na tego typu układ z Putinem i to jeszcze po najechaniu kraju militarnie.
@Khaine: PISiory i ich propaganda odc. 2010 ¯\_(ツ)_/¯
Czekam aż u Suckiewicza w jego gadzinówce będzie mówienie że dziadek Tuska z Wehrmachtu osobiście posadził brzozę w Smoleńsku w 1940 roku tylko po to by zlikwidować NAJŚWIĘTSZEGO LECHA KACZYŃSKIEGO 1!1!1!oneoneone1!1!1!1!

Myślę że przed wyborami PISowcy mogliby taki incydent kałowy w swoich gadzinówkach zrobić xD
jeżeli taki dokument istnieje, to powinny zająć się tym polskie służby. Bo przecież nie jest tak, że GP łże na tak poważny temat, prawda?


@t3m4: Dlatego zapewne jak wpłyną pozwy za zniesławienie, to na pewno się odnajdzie i ABW na pewno go przedstawi jako dowód, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście będzie miał różne stemple i inne oznaczenia który potwierdzą jego autentyczność xD