Wpis z mikrobloga

A więc nadszedł czas na kolejne podsumowanie tagu #muzykaoddruidowskiego. Czyli trzy kawałki, które Wam się najbardziej spodobały i tym razem także trzy, które Wam się najmniej spodobały. Jeśli lubisz metal ogółem pojęty z dużym naciskiem na melodic death metal polecam tag #muzykaoddruidowskiego. Jeśli nie- wrzuć go na czarną listę.

Zatem podsumowanie:

1. Eluveitie - Thousandfold 18 plusów.

2. Nekrogoblikon - No one survives 10 plusów

Na równi z:

Hunter- Krzyk kamieni 10 plusów

3. In Flames - Come Clarity 8 plusów

No i trzy utwory, z którymi nie trafiłem w wasze gusta. Lecim od najlepszego do najgorszego.

1. Tu załapały się trzy utwory, które miały po 3 plusy.

Norther - Smash

Kill the Romance - Traitor

Dark Tranquility - Iridium

2. Dwa utwory które zgarnęły po jednym plusie.

Nightrage - Death like silence

Future World Music - Final Judgement

3. I utwór, który nie zarobił ani jednego plusa.

Hunter - Imperium WaraCiWara

To by było na tyle. Następne podsumowanie za jakiś czas.

Jeszcze chciałbym polecić tag #playlistaufosa bo jeśli muzyka, którą ja wrzucam Wam się podoba, to także może spodobać się Wam muzyka, którą wrzuca @ufos.

No i także dorzucam Wam kawałek, który ostatnio siadł mi w głowie. In Flames - Fear is the weakness

#muzykaoddruidowskiego #metal #mikroreklama #podsumowanietagu #podsumowanie #muzyka #eluveitie #nekrogoblikon #hunter #inflames #norther #killtheromance #darktranquility #nightrage #futureworldmusic #melodicdeathmetal #folkmetal #paganmetal #polskimetal #cover
D.....i - A więc nadszedł czas na kolejne podsumowanie tagu #muzykaoddruidowskiego. C...
  • 4